Tipsarevic znów słabszy?

Ciekawy pojedynek w środę na ATP Tokio. W I rundzie zawodów Tipsarevic podejmie Simona. Bukmacherzy nie mają swojego faworyta w tym spotkaniu i wcale nas to nie dziwi.

Przede wszystkim ranking wydaje się przemawiać na korzyść Tipsarevica. Serb jest notowany w rankingu ATP na wysokim 9 miejscu, zaś jego jutrzejszy rywal na 18. Różnica mimo wszystko niewielka i tylko ten element wydaje się przemawiać za wygraną Tipsarevica.

Bilans bezpośrednich spotkań to już zdecydowana przewaga Simona. Francuz wygrał aż 5 z ostatnich 6 pojedynków z Serbem. W 2011 roku lepszy był w Cincinnati i Miami, zaś w 2012 roku ogrywał rywala w Monte Carlo i Bangkoku. Tipsarevic swój jedyny triumf nad Simonem świętował w tym roku w Madrycie, a więc na zupełnie innej nawierzchni. Trzeba jednak zauważyć, iż w każdy z ww. pojedynków (z wyjątkiem Bangkoku) był rozgrywany w wymiarze trójsetowym. Tym samym zapewne i jutro czeka nas interesujący pojedynek.

Analiza ostatnich tygodni znów przemawia za Simonem. Tipsarevic wprawdzie dalej awansował na US Open, bo do III rundy, jednak ten był rozgrywany na zupełnie innej nawierzchni niż ATP Pekin. Na tej podobnej do chińskiej odbyły się zawody w Bangkoku, gdzie Tipsarevic wygrał ze słabszymi Moriyą i Verdasco, ale w wymiarze 2-0 uległ Simonowi. Francuz na US Open dotarł tylko do II rundy, jednak już w Bangkoku odpadł dopiero w finale ? przegrał z Gasquetem 0-2.

Naszym zdaniem ze środowego pojedynku zwycięsko powinien wyjść Simon. Alternatywnie sugerujemy typ, iż Simon wygra przynajmniej jednego seta.

Kurs na Tipsarevica wynosi 1.55, zaś za wygraną Simona Bwin płaci 2.35.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.