Towarzysko: Francuzi przetestują kadrę Smudy

W czwartek odbędzie się kolejne spotkanie towarzyskie, rozgrywane przez Reprezentację Polski w ramach przygotowań do Euro 2012. Polska jak gospodarz turnieju nie musi uczestniczyć w eliminacjach, stąd kadrowicze trenera Smudy biorą udział w licznych potyczkach o charakterze towarzyskim. Jak jednak zapowiadają, każdy mecz traktują priorytetowo i grają z podobnym zaangażowaniem, jakby grali w meczu o stawkę.

Słowa te znalazły potwierdzenie w niedzielnym meczu z Argentyną. Polacy pokonali rywali z Południowej Ameryki 2:1 po bramkach Mierzejewskiego I Brożka. Trzeba jednak zauważyć, iż do Warszawy nie przyleciała pierwsza drużyna Argentyny. Uwzględniając staż poszczególnych zawodników w meczach reprezentacyjnych, fachowcy nazywali tą kadrę drużyną C. Zabrakło wielkich nazwisk i zgrania zespołu, co ułatwiło zadanie Biało-Czerwonym.

W czwartkowym meczu kadrowicze Smudy nie będą już mieli tak prostego zadania. Na Łazienkowskiej zmierzą się z drużyną Francji, w której składzie znajdują się postacie pierwszoplanowe. Spodziewamy się jednak, iż najjaśniejsze postacie francuskiej piłki nie zagrają od początku spotkania, podobnie jak to było w spotkaniu z Ukrainą, które wygrali 1:4. Gospodarze prowadzili 1:0 po błędzie bramkarza, jednak od momentu, gdy na murawie pojawiła się pierwsza jedenastka Francuzów zupełnie przestali istnieć na boisku. Stąd wysoka porażka i obawy, jak będzie wygląda ich gra za rok na Euro 2012.

Polska reprezentacja powinna wyciągnąć wnioski z lekcji, jaką Francuzi udzielili Ukraińcom w zeszłym tygodniu. Czy trener Smuda odpowiednio przygotuje swoją drużynę do starcia z Trójkolorowymi?

Kurs na zwycięstwo Polaków wynosi 3,15, remis jest wyceniany po 3,25, zaś za zwycięstwo Francuzów Bwin płaci 2,10.

Już teraz otwórz konto na Bwin, odbierz swój bonus i wskaż swojego faworyta z meczu Polska ? Francja !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.