Toyota ratuje światowy tenis

0

Podczas gdy najlepsi zawodnicy zakończyli już tegoroczny sezon sportowy, na odsiecz kibicom tenisa ziemnego przychodzi Toyota. Dealer aut sponsoruje i organizuje turniej tenisa ziemnego w Tokio, gdzie jeszcze aura jako tako pozwala na grę. W stolicy Japonii zobaczymy jutro choćby Przysiężnego, ale przede wszystkim liczymy na zwycięstwo Date Krumm.

Polak zmierzy się w sobotę z Millmanem, niestety zupełnie nierozpoznawalnym dla nas zawodnikiem. Trzeba zauważyć, że w Tokio zjawili się raczej zawodnicy notowani w drugiej setce rankingu ATP, stąd typowanie wyników ich rywalizacji to czysta loteria. Szczególnie, gdy mierzy się 266 Polak z 228 Australijczykiem. Ten wydaje się być aktualnie w nieco lepszej formie niż Przysiężny, wygrywając zawody Australia F-12, w Yokohamie odpadając ze zdecydowaniem wyżej notowanym Ito, a w Tokio pewnie przechodząc przez dotychczasowe 3 rundy zawodów.

Przysiężny notował w ostatnich tygodniach wiele falstartów, odpadając w I rundach zawodów w Rennes, Moskwie i Seulu. W Tokio idzie mu nieco lepiej, ale i rywale są mniej wymagający. Spodziewamy się jednak, że jutro pożegna się z Japonią.

Inne przewidywania mamy wobec Date Krumm. Japonka gra przed własną publiką i jest jedyną rozpoznawalną zawodniczką, która bierze udział w zawodach w Tokio. Jej jutrzejsza rywalka Samatha Murray może i wywodzi się z niezłej rodziny pod względem sportowym, ale to nie oznacza że ma talent. Date Krumm powinna sobie z nią jutro spokojnie poradzić.

Kurs na Date Krumm wynosi 1.45, zaś za wygraną Murray Betclic płaci 2.80.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.