Twierdza Olsztyn w oblężeniu!

Najciekawsze spotkanie najbliższej kolejki Plus Ligi wydaje się być w Olsztynie. Miejscowy Indykpol podejmie bowiem lidera Delektę Bydgoszcz. Twierdza Olsztyn w 2013 roku padnie?


Noworocznym życzeniem Indykpolu była chyba poprawa swojej gry, bo w 2013 roku wyraźnie odżyli. Na wyjazdach nadal prezentują się marnie (porażki w Kielcach i Warszawie ze średniakami ligowymi), ale u siebie złapali wyraźnie wiatr w żagle. Olsztynianie wygrali tu z Treflem 3-0 i zatrzymali ZAKSĘ w wyścigu o powrót na pozycję lidera, ogrywając rywala 3-2. Wiele wskazuje na to, że twierdza Olsztyn utrzymałaby rację bytu, gdyby nie fakt, że w najbliższy weekend oblężenie przeprowadzi lider z Bydgoszczy.

Delekta przez wielu była skazywana na odpadnięcie z wyścigu o triumf w Plus Lidze, tymczasem to Bydgoszczanie jako pierwsi przerwali prymat ZAKSY w rozgrywkach. W ostatnich tygodniach mieli nielada zadanie ? rywalizowali w rozgrywkach europejskich, a w międzyczasie w rodzimej Plus Lidze grali z bezpośrednimi sąsiadami w tabeli. Po zaskakującym zwycięstwie nad ZAKSĄ w Kędzierzynie pokonali też u siebie Jastrzębski Węgiel i na dłuższą chwilę oddalili zagrożenie ze strony rywali. A że Indykpol leży Delekcie to zapewne nic się w tym względzie nie zmieni i po najbliższym weekendzie. Bydgoszczanie wygrali jak dotąd wszystkie 5 starć z Olsztynianami. O ile u siebie nie mieli większych problemów (dwie wygrane 3-0 i 3-1), to na wyjeździe zawsze mieli ciężki orzech do zgryzienia. Zwyciężali, ale potrzebowali do tego 5 setów.

Tym samym spodziewam się w Olsztynie zwycięstwa gości. Nie mniej jednak dając sobie margines błędu typuję że siatkarze rozegrają 4 sety lub więcej. Zakładam się, że w Olsztynie sędzie odgwizda więcej niż 185,50 punktów po kursie 1.80.

Kurs na Olsztynian wynosi 2.20, zaś za wygraną Bydgoszczan wynosi 1.60.

Już teraz otwórz konto na Expekt i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.