Tylko dograć sezon do końca

Dograć sezon do końca ? taki chyba jest już plan Wisły na rundę wiosenną. Krakowianie w mediach przewijają się głównie ze względów organizacyjnych a nie sportowych. Prasa nie pisze o dobrych wynikach (bo ich nie ma), natomiast chętnie wspomina o problemach pozasportowych. A to dach się zawalił na stadionie, a to były bramkarz rząda od klubu kolosalnych pieniędzy, a ostatnio media wspominają o możliwej wyprowadzce Wisły z Reymonta i grze w Katowicach/Sosnowcu, gdzie właściciel Wisły ma więcej do powiedzenia niż w Krakowie. Takie zamieszanie na pewno nie wpływa pozytywnie na zespół, który z chęcią pożegnałby już bieżący sezon. Nie spadnie ani nie ma szans na walkę o europejskie puchary.

Meczy do rozegrania zostało jeszcze jednak 13 a najbliższy w wykonaniu Wisły już w sobotę. Krakowianie zameldują się w Warszawie na obiekcie miejscowej Polonii. Czarne Koszule będą dążyły do wskoczenia na pozycję wicelidera i wykorzystać fakt, że jej bezpośredni sąsiedzi w tabeli Górnik i Lech zagrają bezpośrednie spotkanie w niedzielę.

Polonia mimo rozsprzedaży zimowej radzi sobie całkiem nieźle na wiosnę. Na inaugurację zremisowała u siebie z Lechią 1-1, by tydzień temu ograć w Poznaniu Lecha 0-1.Zespół wiele stracił sportowo zimą, ale w starciu ze słabiutką Wisłą oczekuję, że w sobotę znów zapunktuje. Typuję wygraną lub remis gospodarzy.
Krakowianie grywają bowiem strasznie w kratkę. Wisła w lidze jeszcze strzeliła wiosną bramki, bezbramkowo remisując u siebie z Podbeskidziem i w Bełchatowie z GKSem. Tylko w Pucharze Polski zagrali nieco lepsze spotkanie, jednak zapewne wynikało to też z faktu, że jej rywal podszedł do starcia nieco spokojnie niż walczące o utrzymanie zespołu Podbeskidzia i GKS. W sobotę typuję 1 lub X

Kurs na Polonię wynosi 2.10, remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Wisły Betclic płaci 3.40

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN