Typuj Mistrzostwa Świata 2018 u Legalnych Bukmacherów

0

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji – to coś na co czekali wszyscy fani piłki nożnej na całym świecie. Od 14. czerwca najlepsze reprezentacje zagrają o najważniejsze trofeum piłkarskie. Finał Mundialu w Rosji został zaplanowany na 15. lipca. Cały turniej będzie trwać więc nieco ponad miesiąc.

Dwa lata temu reprezentacja Polski bardzo dobrze zaprezentowała się na Euro 2016 we Francji. Biało-Czerwoni dotarli do ćwierćfinału imprezy i odpadli po rzutach karnych z późniejszym triumfatorem – Portugalią.

Kibice z Polski z pewnością liczą na równie udany Mundial 2018 w Rosji. Z pewnością wielu kibiców będzie typować mecze Mistrzostw Świata i szuka do tego celu darmowych i trafnych typów. Na kogo warto typować? Kto jest największym faworytem w nadchodzącym turnieju?

Typy na Mistrzostwa Świata 2018 – kto faworytem bukmacherów?

Sprawdziliśmy kursy bukmachera Fortuna i zestawiliśmy kursy na najpopularniejsze zakłady. W gronie największych faworytów Mistrzostw Świata 2018 wymienia się: Niemcy (kurs 5.50), Brazylię (5.50), Francję (7.00), Argentynę (10.50), a także Belgię i Hiszpanię (12.00).

Wydaje się, że właśnie pomiędzy tymi sześcioma drużynami rozegra się walka o zdobycie mistrzostwa Świata. Innym reprezentacjom nie daje się zbyt wielkich szans na wygranie imprezy. Kurs na końcowy sukces reprezentacji Polski wynosi 50.00! Typując więc 100 złotych można liczyć na wygranie aż 5000 zł!

Typy na Mistrzostwa Świata 2018 sprawdzisz na stronie internetowej oddslivesport.com prezentującej darmowe typy na mistrzostwa świata 2018 w Rosji – sprawdź jak typują profesjonalni gracze i na kogo gracze z Polski typują w poszczególnych meczach fazy grupowej Mundialu w Rosji.

Typy na Mundial 2018 – faworyci na króla strzelców

W gronie piłkarzy którym daje się największe szanse na zdobycie króla strzelców MŚ 2018, wymienia się gwiazdy największych reprezentacji – Leo Messi (kurs 10.00), Neymar (11.00), Cristiano Ronaldo (13.00), Antoine Griezmann (13.00).

Jak wyglądają szanse Roberta Lewandowskiego na zostanie najlepszym strzelcem nadchodzącego turnieju? Bukmacher Fortuna wystawił kurs o wartości 26.00. Polski napastnik jest więc wymieniany w gronie faworytów do zdobycia największej ilości goli na Mundialu w Rosji. Czy tak się stanie? Warto zapoznać się ze wszystkimi kursami i typować na swoich faworytów!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.