Vettel na dłużej w Ferrari? Kubica powróci do F1?

O F1 w Polsce robi się coraz głośniej a zainteresowanie kibiców rośnie. Kibice F1 z Polski chcą powrotu Roberta Kubicy na tory F1 zaś na całym globie opowiada się o nowych zmianach technologicznych, jakie mogą wejść od 2018 roku, a ponadto o ewentualnych transferach ale także nowych kontraktach kierowców najpopularniejszych składów jakich jak Ferrari.

Tarcza ochronna w bolidach Formuły 1?

Jedną spośród takich nowinek ma być tarcza ochronna, która wzmocni kokpit kierowcy bolidu ale również będzie pozostałą i jak stwierdzają niektórzy wręcz idealną ochroną zdrowia kierowców Formuły 1. Od paru miesięcy FIA pracuje nad udoskonaloną tarczą, jaka powinna zmienić system Halo chroniący głowę zawodnika w kokpicie. Oficjalne testy prototypu organizacji przewidziano na wrzesień, natomiast dzięki przyspieszonym pracom możliwe jest, iż już w wakacje odbędą się takie testy. Globalne władze pragną ażeby od 2018 r stosowano już tarczę ochronną, ale jeżeli się nie uda, chwilowo może zostać wydana zgoda na korzystanie z wypróbowanego przedtem systemu Halo.
YFILMIKY

Robert Kubica powróci do F1?

Z pewnością powrót ten, miałby niemałe znaczenie dla kibiców sportu w kraju, jacy z chęcią wróciliby do oglądania f1 transmisja, a powrót tenże z pewnością skupiał się ze wzrostem zainteresowania ową dyscypliną. Na razie jednak są to niepotwierdzone informacje, jednak słowa z ust tak doświadczonego dziennikarza którym jest Anthony Rowlinson, dziennikarz F1 Racing mogą cieszyć się optymizmem. Przypomnijmy, że polski kierowca zadebiutował w F1 w 2006 roku w wyścigu o Grand Prix Węgier. W ekipie BMW Sauber F1, Kubica niezwykle dobrze sobie radził, a najdoskonalszy sezon zaliczył w 2008 roku. Wtedy Robert Kubica zwyciężył w Kanadzie swój jedyny wyścig w Formule 1.

Vettel z nowym kontraktem w Ferrari?

Sergio Marchionne , lider teamu Formuły 1 Ferrari, stwierdził po jednym z Grand Prix, iż nowy kontrakt dla Sebastiana Vettela jest gotowy i czeka teraz tylko na podpis kierowcy. W Ferrari widoczna jest właśnie dobra atmosfera, a to za sprawą obiecujących rezultatów Vettela w bieżącym sezonie, oraz także drugiego kierowcy Kimi’ego Raikkonena. Obaj zawodnicy mają natomiast aktualnie obowiązujące kontrakty jedynie do końca tegorocznego sezonu, dlatego coraz głośniej plotkuje się o nowych kontraktach, nowych stawkach które będą zarabiać kierowcy Ferrari a także o prawdopodobnych transferach.

Eleven Sports z prawami na kolejne dwa sezony

Od 2017 r wyścigi Grand Prix F1 transmitują w Polsce kanały z rodziny Eleven Sports. Stosunkowo świeżo reprezentanci stacji telewizyjnych „Eleven” zadeklarowali, iż uzyskali prawa do pokazywania Formuły 1 na następne dwa sezony – 2018 i 2019.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.