Widzew vs Bełchatów

W sobotę czekają nas dwa spotkania trzeciej kolejki polskiej Ekstraklasy. Zgodnie z terminarzem rozgrywek tego dnia zobaczymy rywalizację Widzewa Łódź z GKSem Bełchatów. W tym spotkaniu faworyt może być tylko jeden. Mowa naturalnie o gospodarzach, którzy na pewno będą celowali w komplet punktów. Po trzech kolejkach mogą bowiem zgromadzić wszystkie 9 możliwych oczek.

Przypomnijmy, że Widzew bardzo dobrze wszedł w sezon. A może to jego rywale mają kiepski start. Na inaugurację rozgrywek ograli u siebie Mistrza Polski 2-1. Byli zespołem zdecydowanie lepszym na boisku, jednak trzeba pamiętać, że w zespole Śląska nie mogło wystąpić paru zawodników z Wrocławia ukaranych za wulgarne przyśpiewki podczas fety mistrzowskiej. Drugi na rozkładzie Łodzian był chorzowski Ruch, który po zawaleniu rozgrywek w Lidze Europy dostał też solidnego łupnia na wyjeździe w Poznaniu. Porażka 0-4 mówi sama za siebie. Na pewno jego morale znajdują się w stanie krytycznym. Stąd ogranie i takiego rywala było planowe w wykonaniu Widzewiaków.

Kolejny rywal znów nie jest zbyt wymagający, stąd można trzymać kciuki za Łodzian. W sobotę Widzew podejmie GKS Bełchatów. Górnicy wprawdzie oba dotychczasowe spotkania przegrali, jednak mierzyli się z ligowymi potentatami – Wisłą Kraków i Legią Warszawa.Tym samym dotychczasowe wyniki Bełchatowa wiele jeszcze nie mówią o jego formie. O ile w spotkaniu z Legią czekał tylko na możliwie najniższy wymiar kary, to w Krakowie postawił naprawdę wysoko poprzeczkę rywalowi. Nie oczekujemy jednak, aby powalczył na stadionie Widzewa. Widzewa, który zrobi wszystko, by pierwsze 3 ligowe kolejki u siebie zakończyć z kompletem punktów.

Tym samym typujemy wygraną Widzewa.

Kurs na Widzew wynosi 1,95 remis jest wyceniany po 3,30 zaś za wygraną Bełchatowa Bwin płaci 3.85

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.