Wimbledon: Kubot pożegna się z londyńską trawą ?

Po zakończonym na początku czerwca turnieju we Francji, gdzie tenisiści rywalizowali na nawierzchni ceglanej, zawodnicy rozjechali się na mniejsze turnieje organizowane w Holandii, Danii, Niemczech i na Wyspach Brytyjskich, podczas których przygotowywali się do jednego z najważniejszych turniejów w roku 2011. W drugiej połowie czerwca rozpoczął się Wimbledon, rozgrywany na nawierzchni trawiastej.

W Londynie w komplecie stawiła się czołówka rankingów WTA i ATP. Do pełni zdrowia wróciła także Serena Williams, która przygotowywała formę uczestnicząc w holenderskim turnieju w Eastbourne. Swoją obecność na Wimbledonie zapowiedziała także Agnieszka Radwańska i Łukasz Kubot.

Reprezentanci Polski z sukcesem przeszli 1. rundę turnieju w Londynie, choć trzeba przyznać, iż Polak dostarczył sporo niepotrzebnych emocji swoim kibicom. Kubot prowadził pewnie 2:0 w setach, by nagle obniżyć jakość swojej gry i pozwolić rywalowi na wyrównanie stanu meczu. W finałowych secie potrafił się jednak skoncentrować i wyeliminował rywala z Wimbledonu po zwycięstwie 3:2.

Kolejny rywal Kubota nie da mu na tyle swobody, jaką miał we wtorkowej rywalizacji z Francuzem. Przeciwnikiem Kubota będzie Ivo Karlovic, który jest wyżej notowanym graczem w rankingu ATP.

Bukmacherzy właśnie w osobie Karlovica upatrują faworyta środowego meczu. Za stanowiskiem bukmacherów przemawia nie tylko rankingu ATP, ale także fakt, iż Kubot nie lubi grać z rywalami prezentującymi podobnie jak on agresywny styl gry.

Kto wyjdzie zwycięsko z środowego meczu?

Kurs na Karolovica wynosi 1,38, zaś za wygraną Kubota bwin płaci 3.35

Już dziś otwórz konto na Bwin, odbierz swój bonus i wskaż faworyta wtorkowego pojedynku.

Zwróć też uwagę na nasze typy odnoszące się do turnieju Wimbledon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.