Wimbledon: Najważniejszy turniej na trawie wystartował !

Po zakończonym na początku czerwca turnieju we Francji, gdzie tenisiści rywalizowali na nawierzchni ceglanej, zawodnicy rozjechali się na mniejsze turnieje organizowane w Holandii, Danii, Niemczech i na Wyspach Brytyjskich, podczas których przygotowywali się do jednego z najważniejszych turniejów w roku 2011. W drugiej połowie czerwca rozpoczął się Wimbledon, rozgrywany na nawierzchni trawiastej.

W Londynie w komplecie stawiła się czołówka rankingów WTA i ATP . Do pełni zdrowia wróciła także Serena Williams, która przygotowywała formę uczestnicząc w holenderskim turnieju w Eastbourne. Swoją obecność na Wimbledonie zapowiedziała także Agnieszka Radwańska.

W 1. rundzie turnieju faworyci nie powinni mieć problemów z eliminacją dużo słabszych rywali. Czołówka rankingów kobiecego i męskiego trafiła na dużo nisko notowanych rywali , stąd ich porażkę należy upatrywać w kategoriach super sensacji.

Do ciekawego pojedynku dojdzie we wtorek, gdy na korcie trawiastym staną naprzeciw siebie Jelena Jankovic (nr 15 w rankingu WTA) z Marią Jose Martinez Sanchez (nr 76 WTA) . Pochodzącą z Serbii Jankovic po raz ostatni można było obserwować w ramach Roland Garrosa, gdzie dotarła do 4. rundy ulegając późniejszej finalistce turnieju ? Włoszce Schiavone 1:2.

Jej rywalka z Hiszpanii, Martinez Sanchez, we Francji zaprezentowała się dość slabo ? odpadła w 2. rundzie z mało znaną Rebeccą Marino 1:2. W ramach przygotowań do Wimbledonu uczestniczyła w turnieju w Eastbourne, gdzie równiż odpadła w 2. rundzie, po bezbarwnym pojedynku z Francuzką Marion Bartoli 0:2.

Czy swój udział w Wimbledonie zakończy już na 1. rundzie?

Kurs na Jankovic wynosi 1,34, zaś za wygraną Martinez Sanchez Bwin płaci 3.00

Już dziś otwórz konto na Bwin, odbierz swój bonus i wskaż faworyta wtorkowego pojedynku.

Zwróć też uwagę na nasze typy odnoszące się do turnieju Wimbledon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.