Wimbledon: Najważniejszy turniej na trawie wystartował !

Po zakończonym na początku czerwca turnieju we Francji, gdzie tenisiści rywalizowali na nawierzchni ceglanej, zawodnicy rozjechali się na mniejsze turnieje organizowane w Holandii, Danii, Niemczech i na Wyspach Brytyjskich, podczas których przygotowywali się do jednego z najważniejszych turniejów w roku 2011. W drugiej połowie czerwca rozpoczął się Wimbledon, rozgrywany na nawierzchni trawiastej.

W Londynie w komplecie stawiła się czołówka rankingów WTA i ATP . Do pełni zdrowia wróciła także Serena Williams, która przygotowywała formę uczestnicząc w holenderskim turnieju w Eastbourne. Swoją obecność na Wimbledonie zapowiedziała także Agnieszka Radwańska.

W 1. rundzie turnieju faworyci nie powinni mieć problemów z eliminacją dużo słabszych rywali. Czołówka rankingów kobiecego i męskiego trafiła na dużo nisko notowanych rywali , stąd ich porażkę należy upatrywać w kategoriach super sensacji.

Do ciekawego pojedynku dojdzie we wtorek, gdy na korcie trawiastym staną naprzeciw siebie Jelena Jankovic (nr 15 w rankingu WTA) z Marią Jose Martinez Sanchez (nr 76 WTA) . Pochodzącą z Serbii Jankovic po raz ostatni można było obserwować w ramach Roland Garrosa, gdzie dotarła do 4. rundy ulegając późniejszej finalistce turnieju ? Włoszce Schiavone 1:2.

Jej rywalka z Hiszpanii, Martinez Sanchez, we Francji zaprezentowała się dość slabo ? odpadła w 2. rundzie z mało znaną Rebeccą Marino 1:2. W ramach przygotowań do Wimbledonu uczestniczyła w turnieju w Eastbourne, gdzie równiż odpadła w 2. rundzie, po bezbarwnym pojedynku z Francuzką Marion Bartoli 0:2.

Czy swój udział w Wimbledonie zakończy już na 1. rundzie?

Kurs na Jankovic wynosi 1,34, zaś za wygraną Martinez Sanchez Bwin płaci 3.00

Już dziś otwórz konto na Bwin, odbierz swój bonus i wskaż faworyta wtorkowego pojedynku.

Zwróć też uwagę na nasze typy odnoszące się do turnieju Wimbledon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN