Wimbledon: Robredo wróci do gry?

Po zakończonym na początku czerwca turnieju we Francji, gdzie tenisiści rywalizowali na nawierzchni ceglanej, zawodnicy rozjechali się na mniejsze turnieje organizowane w Holandii, Danii, Niemczech i na Wyspach Brytyjskich, podczas których przygotowywali się do jednego z najważniejszych turniejów w roku 2011. W drugiej połowie czerwca rozpoczął się Wimbledon, rozgrywany na nawierzchni trawiastej.

W Londynie w komplecie stawiła się czołówka rankingów WTA i ATP. Do pełni zdrowia wróciła także Serena Williams, która przygotowywała formę uczestnicząc w holenderskim turnieju w Eastbourne. Swoją obecność na Wimbledonie zapowiedziała także Agnieszka Radwańska.

W 1. rundzie turnieju faworyci nie powinni mieć problemów z eliminacją dużo słabszych rywali. Czołówka rankingów kobiecego i męskiego trafiła na dużo nisko notowanych rywali, stąd ich porażkę należy upatrywać w kategoriach super sensacji.

Do ciekawego pojedynku dojdzie we wtorek, gdy na korcie trawiastym staną naprzeciw siebie Hiszpan Tommy Robredo (nr 31 w rankingu ATP) z Lu, Yen-Hsun (nr 57 ATP). Hiszpan po raz ostatni można było obserwować w ramach turnieju Monte Carlo w Monaco, gdzie odniósł zwycięstwo ? pokonał Dodiga 2:0, wyeliminował Verdasco 2:0 i walkowerem wygrał z Trockim. Ostatni mecz rozegrał jednak 14 kwietnia 2011 roku. Długo nieobecność na kortach sprawia, iż aktualna forma Hiszpana jest dużą niewiadomą.

Jego rywal z Tajwanu nie może zaliczyć roku 2011 do udanych. W 5 ostatnich turniejach, których chęć uczestnictwa zgłosił Lu, aż 4 kończyły się jego eliminację na etapie 1. rundy. Reprezentant Tajwanu nie odnalazł się także na kortach trawiastych w Eastbourne, gdzie łatwo uległ Kukushkinowi 6:3, 6:3.

W ocenie bukmacherów faworytem wtorkowego spotkania jest Lu. Czy ich przewidywania znajda odzwierciedlenie na korcie w Londynie?

Kurs na Lu wynosi 1,57, zaś za wygraną Robredo Bwin płaci 2,25

Już dziś otwórz konto na Bwin, odbierz swój bonus i wskaż faworyta wtorkowego pojedynku.

Zwróć też uwagę na nasze typy odnoszące się do turnieju Wimbledon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.