Wozniacki znów zatrzymana?

W poniedziałkowej odsłonie AO ciekawie zapowiada się starcie duńsko-rosyjskie. Wozniacki podejmuje Kuznetsovą, a bukmacherzy nie mają pomysłu na typowanie wyniku tego starcia. Mimo wszystko jestem skłonny twierdzić, że Rosjanka nie podda tak łatwo tego spotkania.

Wiele wydaje się wskazywać na Dunkę. Wozniacki jest dużo wyżej notowana w rankingu WTA ? na 10 pozycji przy 57 lokacie rywalki. Ponadto posiada pozytywny bilans bezpośrednich starć ? wygrała 5 z 8 takich pojedynków. W 2011 roku wygrywała z Rosjanką na US OPen i w Dubaju.

Obie do AO przygotowywały już w Sydney. Los skojarzył obie zawodniczki dość szybko, a faworyzowana Wozniacki uległa tam 1-2. Dla Kuzntesovej Sydney skończyło się już dzień później po starciu z Kerber. Jedną niespodziankę jednak sprawiła.

Na AO dotychczas miała jednak słabsze rywalki. 3 rundy przebrnęła oddając seta tylko Suarez Navarro. Pozostałe rywalki nie miały prawa mieć coś do powiedzenia w starciu z Rosjanką.

A co u Wozniacki? Dunka najpierw sensacyjnie pożegnała się z Brisbane po starciu z Pervak, a później z Sydney szybko odprawiła ją jutrzejsza rywalka. AO to już jednak inny rozdział i 3 spotkania, w których seta oddała tylko Lisicki. Nie mniej jednak Dunka nawet w wygranym starciu z Tsurenką grała bardzo asekuracyjnie i właściwie punktowała w I secie głównie dzięki błędom rywalki.

Nie podejmę się typowania zwycięzcy tego spotkania. Wozniacki jest na pewno faworytką. Kuznetsova z kolei pokonała ją w przededniu AO w Sydney, a i gra Dunki na AO mnie nie przekonuje. Typuję wygranie przynajmniej 1 seta przez Rosjankę po kursie 1.48.

Kurs na Wozniacki wynosi 1.62, zaś za wygraną Kuznetsovej Bwin płaci 2.20.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.