WTA: Co z Radwańskimi po IO?

Oczy wszystkich kibiców po Olimpiadzie zwracają się ku zachodowi, gdzie w Ameryce Północnej rozgrywane są zawody tenisa ziemnego. Media znów informują o szansie Agnieszki na objęcie pozycji nr 1 w rankingu WTA pod warunkiem wygrania całych zawodów w Montrealu ? pod nieobecność najgroźniejszej rywalki. Tam Isia nie ma na razie groźnych rywalek i pewnie brnie do przodu.

Więcej uwagi można więc skupić na jej młodszą siostrę. Ula wreszcie łapie wiatr w żagle, a bieżący sezon jest jej najlepszych w karierze. 46 miejscu w rankingu WTA kiedyś było dla niej szczytem marzeń, dziś dąży chociaż do awansu do pierwszej 35.

Tym samym stawiła się w Cincinnati, by powalczyć o kolejne punkty. Przygodę z amerykańskimi kortami zacznie od kwalifikacji, to dobrze ? będzie tam miała na starcie łatwiejsze rywalki. Próbowała swoich sił podobnie jak Agnieszka w Montrealu, tam jednak po ograniu dwóch rywalek w kwalifikacjach odpadła w 1 rundzie po porażce z wyżej notowaną Makarovą. Po dobrym występie na Igrzyskach w Londynie to dobry prognostyk przed zawodami w USA.

Jej pierwszą rywalkią w kwalifikacjach będzie Lucic. Sklasyfikowana na 100 miejscu w rankingu WTA Chorwatka przegrała już w tym roku z Ulą ? w maju w Cagnes we Francji wygrała 2-0. Dziś powinna powtórzyć ten wynik.

Lucic wprawdzie zanotowała też dobry występ w Londynie, jednak w Montrealu nie przebrnęła nawet kwalifikacji, a z turniejem w stolicy USA pożegnała się już w 1 rundzie po porażce z nierozpoznawalną Larcher. Ta sama zawodniczka ograła ją w Montrealu. Niższa pozycja Lucic w rankingu WTA i mała ustabilizowana forma przemawia za wygraną Radwańskiej. Pod warunkiem, że już na stałe pożegnała się z własnymi słabościami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.