WTA Pekin: Radwańska pokona następną przeszkodę?

0

WTA Tokio to już przeszłość. Agnieszka Radwańska wprawdzie osiągnęła największy sukces od jakiegoś czasu, bowiem na azjatyckim turnieju sięgnęła po tytuł zwyciężczyni, jednak to w kolejnych turniejach będzie miało znaczenie jedynie psychologiczne.

Wprawdzie na pewno wzmocniło Agnieszkę, jednak dla jej rywalek nie będzie miało absolutnie żadnego znaczenia. Należy jednak zauważyć, iż na WTA Tokio Radwańska ograła parę znanych nazwisk światowego tenisa, na czele z Jankovic, Azarenką i Zwonarevą. Czy równie dobrze zaprezentuje się w Chinach?

Dotychczas Radwańska musiała stawić czoło jedynie słabym rywalkom w Chinach. W 1 rundzie turnieju WTA Pekin Agnieszka ograła słabszą Zheng 2:0 i wydaje się, iż jej droga do 3. rundy turnieju także stoi otworem.

Przeciwniczką Radwańskiej będzie bowiem reprezentantka Szwecji Ardvisson, która jest jeszcze niżej sklasyfikowana w rankingu niż ograna przez Polkę Chinka w 1. rundzie , bo na 85 miejscu. Zawodniczka sprawiła wprawdzie już 2 sensacje na WTA Chiny, bowiem ograła już Bondarenko oraz Kvitovą 2:1, które prezentują poziom zbliżony do Radwańskiej.

Czy młoda Szwedka ogra zwyciężczynię WTA Tokio?

Kurs na Radwańską wynosi 1.05, zaś za wygraną Ardvisson wynosi 8.50.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.