Wybory prezydenckie – kursy Totolotek

W najbliższą niedzielę odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. 24 maja w walce o fotel prezydencki zmierzą się Andrzej Duda oraz Bronisław Komorowski. Bukmacher Totolotek wystawił kursy i minimalnym faworytem jest Andrzej Duda!

Kurs na kandydata PiS – Andrzeja Dudę wynosi 1.70. Nieco wyższy kurs oferowany jest na kandydata PO – Bronisława Komorowskiego = 1.90.

W pierwszej turze zdecydowanym faworytem w sondażach był Bronisław Komorowski. Wszystkie sondaże mówiły o zdecydowanym prowadzeniu obecnego Prezydenta RP. Jednak wyniki z 10. maja zaskoczyły całą Polskę. Na Andrzeja Dudę zagłosowało 34,76% Polaków. Tuż za kandydatem PiS uplasował się Bronisław Komorowski z rezultatem 33,77%. Na trzecim miejscu znalazł się Paweł Kukiz, który zdobył aż 20,80% głosów. Żaden z sondaży prowadzonych przez całą kampanię prezydencką nie był nawet bliski temu co się wydarzyło w I turze.

Pozostali kandydaci w I turze zostali daleko w tyle za najlepszą trójką: Korwin-Mikke Janusz – 3,26%, Ogórek Magdalena – 2,38%, Jarubas Adam – 1,60%, Palikot Janusz – 1,42%, Braun Grzegorz – 0,83%, Kowalski Marian – 0,52% , Wilk Jacek – 0,46%, Tanajno Paweł – 0,20%.

Przed drugą turą w sztabie Bronisława Komorowskiego widać lekkie poddenerwowanie i niepewność. To co się wydarzyło 10. maja pokazało jak wielką niespodziankę potrafią stworzyć wyborcy. Sondaże przed drugą turą dają równe szanse dla obu kandydatów. Niektóre z instytutów badawczych wskazują na minimalne zwycięstwo Bronisława Komorowskiego, inne zaś na minimalne zwcięstwo Andrzeja Dudy. Pewne jest jedno – w najbliższą niedzielę naprawdę każdy głos będzie się liczyć! Z niektórych sondaży wynika, że frekwencja w II turze może wynieść nawet 70%! Na którego kandydata warto postawić? Zapraszamy do zapoznania się z kursami Totolotka i typowania na swojego faworyta!

Andrzej Duda = Kurs 1.70

Bronisław Komorowski = Kurs 1.90

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTOLOTEK I ODBIERZ BONUS 500 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.