Za dwa tygodnie walka McGregor – Mayweather

W sierpniu czeka nas gala na jakiej zmierzą się czempion federacji ULTIMATE FIGHTING CHAMPIONSHIP – Conor McGregor a także niepokonany na bokserskich ringach – Floyd Mayweather. Wojownik walczący dotychczas wyłącznie w formule MMA ma za sobą 24 walki, spośród jakich zwyciężył aż 21. Dla Irlandczyka walka z Floydem będzie wtedy debiutem bokserskim. Uznany „Money” może natomiast pochwalić się rekordem na ringach bokserskich 49-0. Rywalizacja z Conorem będzie więc 50 w profesjonalnej karierze.

Rewanż w formule MMA?
W konfrontacji, jaka będzie toczona na zasadach i w formule bokserskiej nikt nie daje większych nadziei Conorowi i już teraz wymienia się, co w przypadku gdy Floyd wygra sierpniowe bokserskie starcie? Czy zdecyduje się na rewanż na regułach MMA? Ogromnie realistyczne, że pięściarz może przyjąć taką wolę, chociaż na ten moment nie wspomina o tym otwarcie. Wypada jednak powiedzieć, iż rewanż na gali ULTIMATE FIGHTING CHAMPIONSHIP mógłby być równie przełomowym terminem co najbliższa wojna na zasadach pięściarskich.

Rekordy finansowe wszechczasów
Całe otoczenie bokserskie czy też mma jest zgodne w jednym temacie – wojna ta pobije jakiekolwiek rekordy ekonomiczne w poprzednich starciach pięściarskich ale też mma, przewyższając tymże hitowy spór Mayweathera z Mannym Pacquiao, a Conor – Mayweather online z gwarancją będzie to coś co wymaga zobaczyć każdy fan na świecie, jak również sympatycy z Polski. Co prawda na hali T-mobile Areny w Las Vegas będzie mogło zasiąść 20 tysięcy miłośników, co nie robi aż tak dużego wrażenia, lecz z pewnością wobec oglądalności w tv i internecie rywalizacja ta będzie ogromna oraz pobije wszelkie rekordy uzyskane jak dotychczas poprzez federacje UFC i najważniejsze organizacje bokserskie.

Cena PAY-PER-VIEW w USA
W Stanach Zjedonocznych za dostęp PAY-PER-VIEW w największej jakości HD, trzeba będzie zapłacić dokładnie 99 dolarów i 95 centów. Średnia jakość SD będzie jednak tańsza o dziesięć dol. ULTIMATE FIGHTING CHAMPIONSHIP nigdy wcześniej nie sprzedawało swoich gal po takich kwotach i z pewnością będzie zatem to dla owej organizacji niezapomniany moment. W przypadku walki Mayweather – Pacquiao ceny były podobne a sprzedano wówczas 4,6 mln dostępów PPV, teraz spekuluje się, iż efekt ten może być jeszcze lepszy.

Ile zyska Floyd Mayweather na konfrontacji z Conorem?
W przypadku zarobków obydwu wojowników mówi się o astronomicznych sumach. Mayweather przyzwyczaił już cały świat, że lubi otwarcie rozmawiać o pieniądzach. Mówi się, iż pięściarz na bitwie z Conorem McGregorem zarobi 300 mln dolarów.

Kto jeszcze będzie rywalizować na gali?
Twórcy pojedynku i całego widowiska nie ogłosili o tym kogo jeszcze będzie dane zobaczyć na gali, jednakże na tak wielkim wydarzeniu należy czekać, iż będą to niezwykłe nazwiska w bokserskim świecie. Na ten czas jednak nic prócz hitowego starcia nie wiadomo.

Spotkanie face to face : Conor McGregor – Floyd Mayweather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.