Zagłębie vs Legia

W Zagłębiu Miedziowym trudno oczekiwać innego wyniku, niż wygranej gości. Lubinianie bowiem w tym sezonie sprawują się jak dotąd kiepsko i prawdopodobnie zakończą ligę w drugiej połowie tabeli, co zapewne nie odpowiada ich potencjałowi piłkarskiemu. Cóż, taka jest piłka.

Goście to przecież wicelider tabeli i prawdopodobnie drużyna, która gra najciekawszą piłkę w Ekstraklasie. Legioniści celują tym samym w tytuł mistrzowski i na razie trudno wskazać rywala, który w tym wyścigu byłby w stanie dotrzymać jej kroku. Podobną liczbę oczek ma Widzew i Lech, jednak ci albo gubią punkty w meczach, kiedy muszą wygrywać (Lech Pogoń 1-1) albo oczekujemy od nich zadyszki w przyszłości (Widzew nie ma potencjału piłkarskiego na lidera tabeli). Legia Warszawa rundę jesienną powinna zakończyć w czubie tabeli, jeśli nie na samym jej szczycie. Zdecydowane wygrane z Koroną, Podbeskidziem i Bełchatowem to potwierdzają. Zobaczymy jeszcze, co Warszawiacy pokażą w spotkaniach z rywalami z wyższej półki. W poprzedniej kolejce tylko zremisowali u siebie z Polonią, sami zdobywając bramkę tylko z rzutu karnego.
W sobotę Wojskowi stawią się w Lubinie. Zagłębie w tym sezonie już tak nie błyszczy i niewykluczone, iż będzie jednym z większych rozczarowań ligowych. No bo jak interpretować wyniki Lubinian, którzy ledwo ogrywają u siebie beniaminków, a w 3 meczach wyjazdowych zdobywają tylko jedno oczko?

Zresztą i wspomniany punkt wynikał raczej z nieporadności Jagielloni i braku Frankowskiego, niż z dobrej postawy Lubinian na boisku w Białymstoku. I nie zapominajmy o meczu z Widzewem, kiedy to bramkarz Zagłębia podarował rywalom punkty. W takich okolicznościach nie powinien dziwić fakt, iż w sobotę typujemy wygraną Legii Warszawa. Zagłębie ma na razie problemy, z których nie powinno wyjść przynajmniej do kolejnej przerwy reprezentacyjnej.

Kurs na Zagłębie wynosi 3.50 , remis jest wyceniany po 3.40 , zaś za wygraną Legii Bwin płaci 2.00

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN