Zaległe spotkania 2. kolejki żużlowej Enea Ekstraligi

Dzisiaj rozegrane zostaną dwa zaległe spotkania 2. kolejki żużlowej Enea Ekstraligi: Włókniarz Częstochowa podejmie u siebie bydgoską Polonię, natomiast leszczyńska Unia zawita do Rzeszowa. W związku tym chcemy zaproponować kilka ciekawych typów:

– Częstochowa ? Bydgoszcz, Grigorij Łaguta Total points ? over 11, 7/10. Grisza jedzie na swoim torze, trudnym torze na którym nie ma sobie równych. Z ekipy Polonii rywalizować z nim będzie mógł jedynie jego rodak, Emil Sajfutdinow, ale jego forma mnie nie przekonuje, o czym świadczy chociażby jego bardzo słaby występ we wczorajszym GP. Poza tym w ekipie znad Brdy wątpię w to, żeby Buczkowski albo jego młodszy brat byli w stanie nawiązać z nim walkę. 12 punktów to minimum jakie ten zawodnik powinien zdobyć, a przekroczenie tej bariery jest bardzo możliwe.

– Częstochowa ? Bydgoszcz, G. Zengota ? T. Gapiński, na Zengotę, 6/10.
Gapiński wraca po krótkiej przerwie, natomiast Zengota dochodzi do formy, o czym może świadczyć bardzo dobry występ w Tarnowie. Gapiński jeszcze w tym sezonie się nie pokazał z dobrej strony ( w pierwszym meczu pojechał przeciętnie, w drugim nie wystąpił), ale nie należy się spodziewać po nim szału na wyjeździe. Na jego korzyść przemawia jedynie to, że może dostawać punkty za darmo od Kościechy, z którym pojedzie w parze. Jednakże Harris, z którym Zengota jedzie w parze też nie jest w super formie. Grzegorz Zengota powinien zaliczyć dobry występ przed własną publicznością, i zaprezentować się lepiej od kapitana bydgoskiej Polonii.

– Rzeszów ? Leszno, Troy Bartchelor ? Jurica Pavlic, na Pavlica, 8/10. Chorwat wniósł jakość, której leszczyńska młodzież oraz Batchelor wnieść w stanie nie byli. Po jego powrocie (w którym zdobył 12 punktów, a Batchelor jedynie 4 oczka) Leszno można uznać za jednego z faworytów tegorocznej Enea Ekstraligi. Obaj zawodnicy jadą w jednej parze, jednak nie powinna być to przeszkoda, gdyż Chorwat powinien raczej bić się o pierwsze lokaty, natomiast Australijczyk o trzecie miejsce. Typ raczej pewny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.