Zapowiedź kwietniowej gali Polsat Boxing Night!

Już drugiego kwietnia w Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się prawdopodobnie najlepiej obsadzona gala w historii zawodowego boksu w Polsce. Organizatorom udało się zorganizować kilka niezwykle ciekawych pojedynków, których zwycięscy są nieoczywiści. W walce wieczoru Tomasz Adamek zmierzy się z Ericiem Moliną, który jeszcze niedawno walczył z niedawnym pogromcą Artura Szpilki-Deontayem Wilderem-o tytuł mistrza świata. Poza tym fani będą mieli okazję oglądać między linami np. Marcina Rekowskiego, Andrzeja Wawrzyka, Michała Cieślaka, czy Francisco Palaciosa.

Poprzednia walka Tomasza Adamka w Krakowie-pojedynek z Arturem Szpilką-zgromadził ogromną liczbę widzów, wydaje się, że teraz może być podobnie, jednak duża część fanów zapewne zdecyduje się na zobaczenie starcia Adamek – Molina online, by móc emocjonować się poczynaniami bokserów z dowolnego miejsca na Ziemi. A wszystko wskazuje na to, że będzie warto, bo gala zapowiada się wybornie.

W zasadzie każdy fan boksu dostanie coś dla siebie podczas krakowskiej gali. Odbędzie się walka kobiet, po dłuższej przerwie w polskim kibicom pokaże się Mateusz Masternak, w ciekawym pojedynku zmierzą się dwaj polscy bokserzy wagi ciężkiej-wspomniani wcześniej Wawrzyk i Rekowski, a utalentowany M. Cieślak stanie naprzeciwko doświadczonego Portorykańczyka Palaciosa, a Michał Syrowatka będzie próbował zrewanżować się weteranowi Rafałowi Jackiewiczowi za porażkę jakiej doznał w grudniu ubiegłego roku. A na deser zostaje jeszcze walka wieczoru.

Kwietniowa gala zapowiada się bardzo dobrze, wszystko wskazuje na to, że powinna zainteresować kibiców, można się spodziewać, że zapełnią oni halę do ostatniego miejsca. Możliwość zobaczenia kolejnej gali z cyklu Polsat Boxing Night online sprawi, że ujrzą ją także ci, którzy z różnych względów nie będą mogli pojawić się w Krakowie. Niezależnie od tego w jaki sposób będą świadkami tego wydarzenia, powinni być zadowoleni.

Adamek o walce z Saletą: Roger zapytał mnie „Are you sure?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.