Złota Piłka w rękach Messiego?

Zbliża się koniec 2012 roku, a wraz z nim podsumowania ostatnich 12 miesięcy. Niestety kibice piłki nożnej nie mają się zbytnio czym ekscytować ? w rywalizacji o nagrodę Złotej Piłki od lat jest dwóch ? trzech faworytów. Oczywiści chodzi o Messiego i Ronaldo, dodatkowo do rywalizacji włącza się czasem Xavi/Iniesta. I właśnie w tym zakresie można się założyć z Betclic. Wskaż swojego faworyta do nagrody!


W tym roku trudno nie oprzeć się wrażeniu, że to właśnie Messi znów dostanie nagrodę. Argentyńczyk może u siebie nie jest zbyt popularny, nie potrafi się bowiem odnaleźć w drużynie narodowej. Stąd w głosowaniu na sportowca roku w Argentynie przegrał z jednym z bokserów, który dostarczył temu narodowi dużo więcej emocji. W europie jednak Messi jest gwiazdą numer jeden, która ciągnie grę Barcelony.

Barcelony czyli lidera ligi hiszpańskiej. Po 17 kolejkach Blaugrana ma 49 punktów, wyprzedza drugi w tabeli Athletico o 9 punktów i aż o 16 Real Madryt. Losy tytułu wydają się więc być przesądzone. Ogromny udział w wynikach Barcy ma właśnie Messi, który zdobył ponad połowę bramek dla Blaugrany. Bez niego w składzie Barcelona wygrywa, ale już nie tak efektownie. Na korzyść Messiego w wyścigu o Złotą Piłkę przemawia także fakt, iż Argentyńczyk pobił po blisko 20 latach rekord liczy goli strzelonych w jednym roku, należący przed laty go G Mullera.

Tym samym wobec braku jakiś większych sukcesów Hiszpanów z Iniestą w składzie oraz słabszej gry Realu Madryt z Ronaldo w składzie trudno spodziewać się innego rozstrzygnięcia, jak przyznania Złotej Piłki Messiemu. Kurs wprawdzie niski, ale z powodzeniem może służyć jako pewny wspomagasz do kuponów kumulowanych.

Kurs na Messiego wynosi 1.15, na Ronaldo 9.00, zaś na Iniestę 13.00

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.