Żużlowy mecz Polska – Reszta Świata: nadszedł czas konfrontacji

Sezon żużlowy już za nami; ale nim nastąpi zimowa przerwa firma Enea przygotowała nie lada gratkę dla fanów czarnego sportu- mecz towarzyski Polska kontra Reszta Świata rozgrywany na toruńskiej Motoarenie o godzinie 16.30.

Formuła spotkania będzie analogiczna do tej znanej ze spotkań ligowych– każdy zespół składa się z pięciu seniorów, oraz dwóch juniorów. Nowością jest fakt, że w przypadku ośmiu lub więcej punktów przewagi jednej z drużyn, będzie możliwe wykorzystanie przez menedżera zespołu ?Jokera?, którego punkty będą liczyć się podwójnie, dzięki czemu całe widowisko powinno być jeszcze bardziej atrakcyjne. Biorąc pod uwagę to, że każde zawody rozgrywane w Toruniu obfitują w emocje, to czeka nas niesamowity spektakl.

Oto skład reprezentacji Reszty Świata:
1.Greg Hancock
2. Nicki Pedersen
3. Andreas Jonsson
4. Antonio Lindbaeck
5. Chris Holder
6. Martin Vaculik
7. Darcy Ward

W rolę menedżera wcieli się pierwszy raz w swojej karierze były mistrz świata, Per Jonsson.

Nie da się ukryć, że w skład Reszty Świata byłby bez porównania mocniejszy, gdyby w miejsce Antonio Lindbaecka znajdował się tam Ryan Sullivan, ale w wyniku nieszczęśliwego wypadku jest on niedysponowany do jazdy, a spośród innych potencjalnych zastępców Króla Motoareny Emil Sajfutdinov ma zawody w Rosji, a Jason Crump jak zwykle zaraz po sezonie odleciał do Australii. Pamiętajmy, że Czarnoskóry Szwed był w finale GP w Toruniu, więc nie powinien ostępować poziomem od reszty swoich bardziej utytułowanych kolegów.

Bardzo dużo zależeć będzie od postawy Nicki?ego Pedersena. Jak zwykle nie wiadomo jak w zawodach tej rangi spisze się chimeryczny Duńczyk. Martin Vaculik również jest niewiadomą, Reszta Świata byłaby znacznie groźniejsza, gdyby za niego w składzie figurował zawodnik Unibaxu Toruń, Michael Jepsen Jensen.

Natomiast skład reprezentacji Polski wygląda następująco:
9. Tomasz Gollob
10. Adrian Miedziński
11. Piotr Protasiewicz
12. Janusz Kołodziej
13. Jarek Hampel
14. Maciej Janowski
15. Przemek Pawlicki

trener: Marek Cieślak

Polacy pojadą w absolutnie najmocniejszym możliwym zestawieniu. Pamiętajmy, że Miedziński na Motoarenie potrafi objechać każdego, a Kołodziej ostatnio jest w niesamoitej formie, o czym świadczy to, że bez problemów objeżdżał Sullivana na Motoarenie, a we wczorajszym Memoriale Alfreda Smoczka zdeklasował rywali.

Składy są bardzo wyrównane, czeka na niezwykle emocjonujące spotkanie. Szczególnie zapraszamy wszystkich nie interesujących się zbytnio sportem żużlowym, gdyż jest to znakomita okazja do obejrzenia największych gwiazd czarnego sportu w akcji- transmisja będzie się odbywać w TVP Sport oraz w programie pierwszym (od 17.30). A typerom proponujemy typ na to, że Janusz Kołodziej zdobędzie więcej niż 6.5 punkta. Przy jego aktualnej dyspozycji jest to naprawdę niemalże pewne, kurs 1.75 w tobet jak najbardziej zachęca do gry.

Kurs na zwycięstwo reprezentacji Polski wynosi 1.72, remis jest wyceniany na 15.50, zaś za wygraną Reszty Świata tobet płaci 2.10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.