11 kolejka Ekstraklasy

W 11 kolejce Ekstraklasy zapraszam na mecz do Bydgoszczy. Już w piątek miejscowa Zawisza podejmie Koronę Kielce i powinna być faworytem w tym meczu.
Po 10 kolejkach wyżej w tabeli jest Zawisza, która zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 10 oczek. Ostatnie miejsce w rozgrywkach przypada natomiast Kielczanom, którzy dotąd zgarnęli tylko 6 oczek. Odrobią straty w Bydgoszczy?


To bardzo optymistyczny scenariusz. Trudno mi sobie bowiem wyobrazić, aby Zawisza nie zgarnęła jakiegokolwiek punktu w piątek. Bydgoszczanie dotąd u siebie wygrali już z Zagłębiem i Cracovią, remisowali z Podbeskidziem i zanotowali tylko jedną porażkę z Jagiellonią. Tym samym trzeba zauważyć, że drużyny pokroju Kielczan w tym sezonie odjeżdżały z Bydgoszczy zazwyczaj bez punktów. Korona nie wydaje się być drużyną, która odmieni ten trend.

Wystarczy rzucić okiem na wyjazdowy bilans Kielczan. 5 meczy to 4 porażki i jeden remis. Korona była słabsza w Łodzi, Poznaniu, Lubinie a nawet w Bielsko-Białej. Dopiero przed tygodniem zaskakująco zremisowała w Gdańsku z miejscową Lechią. Trudno jednak oczekiwać, aby trend porażek wyjazdowych Korony nagle się odwrócił i Kielczanie nagle zaczną punktować na wyjazdach.

Tym bardziej, że Zawisza nie wygląda źle na początku rozgrywek sezonu 2013/2014. Porażki w Poznaniu i Zabrzu tylko 3-2 najlepiej o tym świadczą. W piątek typuję wygraną Zawiszy, asekuracyjnie wygraną lub remis.

Kurs na Zawiszę wynosi 1.95, remis jest wyceniany po 3.40, zaś za wygraną Korony Betclic płaci 3.60.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.