24 kolejka czas start!

0

W 24 kolejce Ekstraklasy zapraszam do Szczecina. Miejscowa Pogoń podejmie kielecką Koronę. Zaskakujące, ale gospodarze powinni być faworytem tego pojedynku.

Nie mniej jednak na chwilę obecną wyżej w tabeli znajduje się zespół Korony Kielce ? 9 miejsce i 30 oczek, natomiast Portowcy plasują się na ostatnim miejscu premiującym utrzymaniem w Ekstraklasie ? 14 lokata dzięki 23 oczkom. Faworytem powinni być zatem goście.


Powinni, gdyby nie obraz Pogoni w ostatnich tygodniach. Nie wiem czy praca trenera Wdowczyka wreszcie przynosi efekty czy też nieco lepsza gra Pogoni wynika z czynnika losowego. Nie mniej jednak w 2 ostatnich kolejkach Szczecinianie pokazali, że odbijają się od dna, choć zapewne stoczą jeszcze walkę o utrzymanie z Podbeskidziem. Pogoń najpierw zremisowała u siebie z Widzewem, a potem zagrała niezłą jedną połowę w pojedynku wyjazdowym z warszawską Legią. Biorąc pod uwagę te fakty oraz charakterystykę najbliższego rywala Portowców ? gospodarze mogą być faworytem w 24 kolejce. A na pewno już zdobędą jakiekolwiek oczka.

Najbliższym rywalem Pogoni jest bowiem zespół Korony. Kielczanie wyjątkowo słabo grywają na wyjazdach, co potwierdzają również i w tym sezonie. Korona w tym sezonie jeszcze na obcym obiekcie nie wygrała, a takich meczy ma już na koncie 11. 7 z nich kończyła jako pokonana, 4 były na remis i to raczej ze słabeuszami ligowymi (Podbeskidziem, Bełchatowem, Ruchem i Jagiellonią). Tym samym w piątek oczekuję punktów dla gospodarzy. Typuję wygraną lub remis Pogoni.

Kurs na Pogoń wynosi 2.45, remis jest wyceniany po 3.25, zaś za wygraną Korony Bet365 płaci 2.75.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.