24 kolejki Ekstraklasy za nami!

Za nami już 24 kolejki Ekstraklasy. Najbliższy weekend może być kluczowy dla rozwoju wydarzeń na szczycie tabeli. Po walkowerze na niekorzyść Legii, przewaga Warszawian nad drugą w tabeli Wisłą Kraków zmalała do 5 oczek. Jeżeli w 25 serii spotkań Legia nie dopisze kompletu oczek do swojego konta, to walka o Mistrza Polski 2014 nabierze rumieńców.

Do tego potrzeba jednak zwycięstwa wicelidera z Krakowa w 25 kolejce Ekstraklasy. To zadanie będzie jednak łatwe, bowiem Wisła podejmie w najbliższy weekend drużynę z Chorzowa, która aktualnie zajmuje 3 miejsce w tabeli. Tym samym mecz pod Wawelem jest zdecydowanie najciekawiej zapowiadającym się spotkanie 25 kolejki Ekstraklasy. Legia stawi się w niedzielę we Wrocławiu, by zagrać z miejscowym Śląskiem ? to spotkanie z marketingowego punktu widzenia też wydaje się być bardzo ciekawym! Nawet pomimo faktu, że Śląsk zajmuje dopiero 13 miejsce w tabeli, a Legia to aktualny lider rozgrywek.

Coraz wyraźnie wygląda sytuacja na dole tabeli. Widzew nie może się otrząsnąć i dalej rzadko punktuje. Podbeskidzie i Zagłębie uciekły już Łodzianom na bezpieczną odległość. Z Ekstraklasy muszą spaść jednak dwa zespoły, stąd walka o utrzymanie będzie na pewno długa i wyczerpująca. Kto dołączy do Widzewa jako drugi faworyt do spadku do I Ligi?

Wspólnie przyjrzyjmy się jak wygląda sytuacja w naszej lidze po 23 kolejkach. Sprawdź nasz dział odnoszący się do aktualnej sytuacji w Ekstraklasie!

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN