Analiza spotkania : Inter Turku – FK Lahti

0

Mistrzostwa Świata dobiegły końca, powoli wracamy już do normalności. W weekend czekają nas pierwsze spotkania naszej rodzimej Ekstraklasy lecz dziś przyjrzymy się fińskiej Veikkauslidze. Tam dość ciekawe spotkanie będzie miało miejsce w Turku, gdzie Inter zmierzy się z FK Lahti.ZOBACZ OFERTĘ BET365 NA TO SPOTKANIE

Obie drużyny spisują się w tym sezonie średnio. Zespół z Turku zajmuję obecnie ósmą lokatę i w tym sezonie będzie raczej tylko bronił się przed spadkiem. Natomiast drużyna Lahti walczy o grę w europejskich pucharach i obecnie zajmuję trzecią pozycje. Dla obu drużyn to spotkanie jest bardzo istotne, zespół gości walczy o utrzymanie swojej lokaty, natomiast Inter chcę jak najszybciej odskoczyć od strefy spadkowej. Na szczęście drużyny gospodarzy, najlepszy napastnik Lahti – Rafael będzie pauzował w najbliższym spotkaniu z powodu nadmiaru żółtych kartek.

Zespół Interu dość dobrze spisuje się w meczach u siebie, w ośmiu z nich wygrał aż pięć, a w każdym z nich strzelił przynajmniej jednego gola. Takim dobrym bilansem ostatnich spotkań nie mogą pochwalić się zawodnicy Lahti, którzy od trzech meczy nie mogą zainkasować kompletu punktów. Dwa remisy i porażka nie wróży nic dobrego przed spotkaniem z dobrze grającym u siebie Interem Turku.

Typy :
Wygrana Interu Turku – 2.35

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.