Aptekarze kontra Wilki.

0

Już dziś drużyna Wilków będzie miała dobrą okazję aby umocnić swoją pozycję wicelidera tabeli. Wolfsburg uda się bowiem na wyjazd do Leverkusen gdzie podejmie tamtejszy Bayer.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Bayer nie radzi sobie tak jakby tego od nich oczekiwano. Po 20. kolejkach drużyna Aptekarzy okupuje dopiero szóstą pozycję w ligowej tabeli, a w ostatniej kolejce Bayer uległ Werderowi w Bremie 1:2. Gospodarze dzisiejszego meczu mają już na koncie osiem remisów, czyli tyle samo ile zwycięstw w lidze, dzisiaj drużyna Aptekarzy będzie mogła poprawić ten bilans.

Wilki nie przegrały od dziewięciu oficjalnych meczów pod rząd, notując zaledwie trzy remisy, a resztę meczów wygrywając. Wilki podzieliły się punktami z Frankfurtem, a z drużyną Bayernu i Hoffenheim poradziły sobie bez większych problemów wygrywając kolejno 4:1 oraz 3:0. Przewaga nad trzecią drużyną Schalke wynosi już 7 punktów.
Leverkusen podejdzie do dzisiejszego meczu osłabiony brakiem Topraka oraz Wendella, którzy pauzują za żółte kartki, z kolei Tin Jedvaj jest kontuzjowany. Nie zagra również Kruse. Wilki przyjadą osłabieni brakiem Perisica, Felipa oraz Tima Klose.

SPRAWDŹ KURSY

Ekipa VfL dwa poprzednie spotkania z Bayerem wygrała, lecz były to wygrane na własnym terenie. Wilkom w historii Bundesligi nie udało się jeszcze wygrać na terenie w Leverkusen.

William Hill na zwycięstwo Bayeru oferuje kurs 2.25, na remis natomiast – 3.50 z kolei na to iż zwycięży Wolfsburg – 3.10.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.