Artykuł sponsorowany: Gieldatypow.pl ? dołącz do ludzi z pasją!

Gieldatypow.pl to nowy portal o tematyce powiązanej z doradztwem sportowym. Jak zgodnie podkreślają właściciele serwisu, jego celem jest promowanie najlepszych typerów w Polsce.

Uważasz się za dobrego gracza? Regularnie zarabiasz na zakładach sportowych? Jeśli tak – to masz szansę to potwierdzić i dołączyć do ludzi z pasją. W internecie aż roi się od portali świadczących usługi z zakresu ? płatne typy bukmacherskie. Niestety często oszukują one w perfidny sposób swoich klientów, barwiąc archiwa lub źle rozliczając typy. U nas nie ma tego problemu, bo typy każdego gracza rozliczane są przez moderatorów ? co jest gwarancją niezależności.

Nie jesteśmy firmą, która sprzedaje własny produkt, nie promujemy kolesiostwa i własnych graczy. Współpracujemy tylko z najlepszymi graczami, czego dowodem jest proces rekrutacyjny, podczas którego możesz oglądać przez pewien okres typy danego gracza całkiem za darmo w dziale darmowe typy! Masz także wgląd na bieżąco do jego statystyk. Płatne typy wysyłane są na e-mail oraz do systemu i są widoczne, gdy tylko się logujesz.

Jeżeli chcesz zostać naszym płatnym typerem poznaj i zaakceptuj warunki rekrutacji w dziale „WSPÓŁPRACA”, a następnie odwiedź sektor „REJESTRACJA”, by założyć swoje konto. Dalsze wytyczne otrzymasz formą e-mailową.

W tej chwili nasz stan osobowy wynosi 3 typerów płatnych i 10 testowych. Oglądalność serwisu z każdym dniem rośnie, co niewątpliwie wpłynie w przyszłości na sprzedaż abonamentów. Warto podkreślić, że prowadzimy obecnie szeroko zakrojoną w sieci www kampanię reklamową, a ten artykuł jest jednym z jej części. Zapraszamy do odwiedzenia GieldaTypow.pl, gwarantując jednocześnie, że nie będzie to czas stracony!

Team www.gieldatypow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.