Belgowie z kompletem oczek?

W czwartkowej odsłonie Mundialu czekają na nas 4 spotkania. Najpierw zmagania ukończą drużyny z grupy G, po 22 przejdziemy do grupy H. A tu czekają na nas interesujące starcia. Najpierw Belgowie podejmą Koreę, zaś równolegle Algieria zmierzy się z Rosją. Kto zajmie miejsca premiujące udziałem w dalszej fazie turnieju?

Pewniakiem wydaje się być Belgia, która wygrała dotychczasowe oba spotkania i to na jej spotkanie warto też dziś rzucić okiem. Europejczycy wygrali z Rosją 1-0 i Algierią 2-1. Są typowani na czarnego konia rozgrywek, choć na razie szczególnie nie pokazują tego na boisku. Nazwiska zawodników z Europy zna każdy, jednak nie tworzą jeszcze monolitu w drużynie narodowej. Ot taka europejska Argentyna.

Zadanie Belgów w czwartek wydaje się być łatwe. Zmierzą się bowiem z Koreą, która Mundial ma już z głowy. Azjaci zremisowali na start Mistrzostw z Rosją 1-1, po czym niespodziewanie wysoko przegrali z Algierią aż 2-4. Tym samym nie mają już nawet matematycznych szans na awans do dalszej fazy turnieju.

W przypadku wygranej Algierii z Rosją, tylko zwycięstwo Belgów zapewni Europejczykom awans z pierwszego miejsca grupy H. Mają więc o co dziś walczyć. Tym samym liczę na to, że zostawią trochę zdrowia na boisku i w czwartek w Brazylii znów zanotują zwycięstwo. Typuję wygraną Belgów. To zwycięstwo będzie bowiem kluczowe w kontekście rywalizacji pucharowej w 1/8 finału rozgrywek.

Kurs na Belgię wynosi 1.90, remis jest wyceniany po 3.40, zaś za wygraną Korei bet365 płaci 4.50.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.