Copa America rusza już w piątek!

0

Już w nocy z czwartku na piątek (11/12 czerwca) rozpocznie się turniej Copa America. Na boiskach w Chile, tytułu najlepszej drużyny Ameryki Południowej sprzed czterech lat bronić będzie Urugwaj. Największymi faworytami do końcowego sukcesy są reprezentacje Argentyny i Brazylii, w których występują dwaj najwięksi gwiazdorzy – Leo Messi i Neymar. To oni będą napędzać linie ataku Argentyny i Brazylii.

W innych zespołach również nie zabraknie wielkich gwiazd z europejskich boisk. W drużynie Chile będziemy mieli przyjemność oglądać piłkarza Arsenalu – Alexisa Sancheza, a także zawodników Juventusu i Barcelony – odpowiednio Arturo Vidala i Claudio Bravo. W reprezentacji Kolumbii największymi gwiazdami jest trójka z ataku: James Rozdiguez, Radamel Falcao i Carlos Bacca.

Oglądaj Copa America na żywo w bet365!

Na turnieju zabraknie największej gwiazdy reprezentacji Urugwaju – Luisa Suareza, który za ugryzienie Giorgio Chielliniego podczas Mistrzostw Świata 2014, odbywa cały czas karę zakazu gry w meczach międzynarodowych. Pod nieobecność napastnika Barcelony, Urugwaj głównie liczyć będzie na Edinsona Cavani’ego. Pamiętaj, że w internecie dostępna będzie Copa America online. Wszystkie spotkania będziesz mógł oglądać w serwisie meczenazywo.pl

Czeka nas naprawdę emocjonujący turniej, naszpikowany wielkimi gwiazdami. Kto zwycięży? Messi i Argentyna (2.75) czy Neymar i Brazylia (4.50)? A może inna drużyna sprawi niespodziankę? Mecz otwarcia został zaplanowany na godz. 01:30 (z czwartku na piątek). Kolejnego dnia zobaczymy spotkania Meksyk – Boliwia, Urugwaj – Jamajka oraz Argentyna – Paragwaj. 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.