Czas na przerwę zimową!

0

Za nami już wszystkie spotkania piłkarskiej jesieni polskiej Ekstraklasy. Piłkarze na stadiony wrócą dopiero w lutym, a posiadany czas wykorzystają na urlopy, podleczenie urazów i przygotowanie formy na drugą część sezonu.

Sezonu, który na razie nie zaskakuje. Beniaminki po dobrym początku spuściły z tonu, Legia nadal nie ma sobie równych i przyzwyczaiła już do przebywania na fotelu lidera. Zaskoczeniem również nie jest fakt, że w tak wczesnej fazie sezonu mamy już jednego wyraźnego faworyta do spadku z Ekstraklasy. Jakie zmiany przyniesie runda wiosenna i ostatnia faza sezonu?

Wspólnie przyjrzyjmy się jak wygląda sytuacja w polskich rozgrywkach Sprawdź nasz dział odnoszący się do aktualnej sytuacji w Ekstraklasie!

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.