Euro 2016 coraz bliżej!

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozgrywane są już od 56 lat. Zatem tegoroczny turniej, który zostanie rozegrany we Francji, będzie już 15 w historii (co ciekawe pierwsze mistrzostwa Starego Kontynentu również zostały rozegrane w tym kraju, Francja organizowała je także w roku 1984). Tegoroczny turniej zapowiada się na niezwykle ciekawy i warto będzie go śledzić.

Przewidywanie zwycięzcy zawodów sportowych jest niezwykle trudnym zadaniem, niełatwo jest w tym przypadku spudłować i się ośmieszyć. Dlatego też oglądanie Euro 2016 online będzie tak interesujące. Nie wiadomo kto wygra, a nawet wskazanie faworytów jest bardzo dużym wyzwaniem. Można jednak spróbować spojrzeć wstecz, choć trudno powiedzieć, czy pozwoli to wyciągnąć jakieś odkrywcze wnioski.

Ostatnie dwa turnieje wygrywała Hiszpania, co naturalnie stawia ją w gronie faworytów. Gdyby jej się to udało, po raz czwarty zostałaby mistrzem Europy, czego jeszcze nikt nie dokonał (poza Hiszpanią także Niemcy 3 razy wygrywały turniej). Będzie o to jednak niezwykle trudno, gdyż pomimo tego, że jej reprezentacja wciąż jest bardzo mocna, to jednak ostatni mundial pokazał, że nie jest pozbawiona słabych punktów.

Turniej będzie stosunkowo długi. Terminarz Euro 2016 obejmuje okres od 10 czerwca do 10 lipca. Drużyny będą więc musiały utrzymać dobrą formę przez cały miesiąc. Nie jest to łatwe, ale jest możliwe do wykonania. Trenerzy muszą się postarać, by prowadzone przez nich reprezentacje nie miały wahań formy, a jeśli te się przytrafią to lepiej, żeby stało się to podczas fazy grupowej.

Zanosi się na to, że Euro 2016 to będzie niezwykle emocjonujące wydarzenie. Tyle świetnych drużyn mierzących się ze sobą stanowi gwarancję prawdziwych emocji. Bez wątpienia jest na co czekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.