Górnik odkuje się w 19 kolejce?

W 19 kolejce Ekstraklasy, a zatem już we wtorek, zapraszam na spotkanie w Zabrzu. Miejscowy Górnik musi odkuć się za słabsze ostatnie tygodnie i wreszcie zasłużenie wygrać spotkanie przed własną publicznością. We wtorek będzie gościł u siebie łódzki Widzew ? specjalistę od porażek wyjazdowych. Tym samym wydaje się, że to zadanie będzie łatwe.


Po 18 kolejkach wyżej w tabeli stoi Górnik, który zajmuje 3 miejsce dzięki wywalczonym 34 oczkom. Dużo niżej plasuję się Widzew, który plasuje się na 16, ostatnim miejscu w tabeli Ekstraklasy. A to wszystko z dorobkiem zaledwie 14 oczek w 18 meczach!

Już trzy tygodnie temu zdiagnozowałem mały kryzys w Zabrzu. Górnicy przegrywali u siebie z Wisłą 0-2, by jednak wyciągnąć na 3-2. To zwycięstwo było jednak zwycięstwem odpuszczenia spotkania przez rywala, pewnego wywiezienia kompletu oczek z Zabrza. W kolejnej kolejce Górnik wygrał u siebie z Podbeskidziem, ale zawdzięczał to wręcz fantastycznej nieskuteczności graczy z Bielsko-Białej. Moje przypuszczenia potwierdziły się w 18 kolejce, kiedy to Górnik zasłużenie przegrał w Gliwicach z wracającym do spokoju sportowego Piastem 2-0. Trudno w tej sytuacji realnie ocenić formę Zabrzan. Na szczęście ich najbliższy rywal nie jest zbyt wymagający, to i z typowaniem najbliższego meczu drużyny trenera Wieczorka nie ma problemu.

We wtorek w Zabrzu zamelduje się zespół Widzewa. Łodzianie w tym sezonie przegrali wszystkie spotkania wyjazdowe, nie zostawiając po sobie zazwyczaj zbyt dobrego wrażenia. W 18 kolejce mało co nie przywieźli remisu z Kielc, jednak w ostatniej akcji meczu dali sobie strzelić bramkę na 2-1 autorstwa Kiełba. Tym samym trudno o poprawę morali w Widzewie. Mając na uwadze fakt, że we wtorek zagrają z mocniejszym rywalem i znów na wyjeździe, spodziewam się jego kolejnej porażki. Typuję wygraną Zabrzan.

Kurs na Górnik wynosi 1.50, remis jest wyceniany po 4.00, zaś za wygraną Widzewa betclic płaci 7.00

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.