Jaga dostanie kolejne lanie?

0

W 28 kolejce Ekstraklasy szykuje się kolejne lanie dla Jagiellonii. Białostoczanie podejmą w niedzielę Śląsk Wrocław i nie będę zaskoczony, gdy ukończą kolejny mecz pod rząd jako drużyna pokonana. Dni trenera Hajto na Podlasiu są już policzone, a drużynę będzie czekała rewolucja.

Po 27 meczach wyżej w tabeli jest Śląsk, który plasuje się tuż za podium Ekstraklasy z dorobkiem 43 oczek. Niżej są zawodnicy z Białegostoku, którzy zgromadzili tylko 33 punkty. Wydaje się, że faworytem powinni być goście.

Nie tylko z uwagi na zdobycz punktową, ale i na formę z ostatnich tygodni. Śląsk nie zawsze wygrywa, ale z drużynami nie będącymi w formie radzi sobie pewnie. Drugi skład Legii musiał się sporo napracować, aby nie przegrać wyżej w drugim spotkaniu finałowym Pucharu Polski. Wisła okazuje się nie miała większych szans w starciu we Wrocławiu z 27 kolejki, a dobrego wrażenia nie zatrze nawet porażka ligowa w Gliwicach. Śląsk słabo grywa na wyjazdach, stąd nie zaryzykuję typowanie jego zwycięstwa, ale typ z podpórką będzie jak najbardziej prawidłowy.

Jego niedzielny rywal czeka bowiem tylko na koniec sezonu. Jaga dostanie lanie za laniem, nie odnalazła rytmu z początku rundy wiosennej. Ostatnie tygodnie to porażka Jagi w Łodzi 3-0, w Kielcach 5-0, u siebie z Lechem 0-1 i Legią 0-3. Trudno o optymizm w szeregach zespołu z Podlasia tym bardziej, że w 28 kolejce stawi się w Białymstoku kolejny wymagający rywal. Typuję zatem remis lub wygraną gości.

Kurs na Jagiellonię wynosi 3.30, remis jest wyceniany po 3.30, zaś za wygraną Śląska Bet365 płaci 2.10.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.