Jaga tymczasowo liderem?

W niedzielę możemy być świadkami sytuacji, której jeszcze 3 tygodnie temu nikt by się nie spodziewał. Otóż w 22 kolejce Ekstraklasy możemy mieć niespodziewanego lidera. Mowa o zespole Jagielloni, która ma zdecydowanie łatwiejszy terminarz niż Legia czy Lech. Czy Białostoczanie obejmą prowadzenie w tabeli Ekstraklasy? W niedzielę zmierzą się z kielecką Koroną.


Po 21 kolejkach wyżej w tabeli stoi Jaga, która z dorobkiem 38 oczek zajmuje 2 miejsce w tabeli. Dużo niżej, bo na 14 lokacie z wywalczanymi 24 punktami, notowana jest drużyna Korony. Nie dziwi zatem fakt, iż to zespół gospodarzy jest stawiany w roli faworyta 22 kolejki ligowej.

Jaga bowiem ma za sobą świetne dwa tygodnie. Białostoczanie byli skazywani na pożarcie w wyjazdowych pojedynkach z aktualnym liderem i wiceliderem tabeli. Tymczasem Jaga przywiozła komplet oczek z Wrocławia i Warszawy, będąc w tych spotkaniach zespołem lepszym. Tym samym brak wygranej w niedzielę na pewno nie będzie na rękę atrakcyjności ligi. W Białymstoku na pewno oczekiwania są wysokie. A za tydzień przecież już mecz z poznańskim Lechem! Już w niedzielę Jaga może objąć fotel lidera!

Co słychać w Kielcach? Korona po przerwie zimowej zanotowała 2 remisy. Ostatecznie wywiozła jedno oczko z Zabrza i wygrała remis z liderem z Warszawy. W niedzielę nie będzie miejsca na grę ultra defensywną, lider klasyfikacji strzelców Ekstraklasy na pewno będzie chciał nękać rywali. Piątkowski tym razem odpali w niedzielę?

Takiego rozwiązania się spodziewam. Typuję zwycięstwo gospodarzy w 22 kolejce Ekstraklasy.

Kurs na Jagiellonię wynosi 1.80, remis jest wyceniany po 3.50, zaś za wygraną Korony Bet365 płaci 4.40.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.