Jaga zatrzyma Widzew na dnie?

W ostatniej serii spotkań przed przerwą zimową zapraszam do Białegostoku. W piątek w 21 kolejce Ekstraklasy miejscowa Jagiellonia podejmie łódzki Widzew i na pewno będzie faworytem tego starcia.


Po 20 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół gospodarzy, który z dorobkiem 26 oczek zajmuje 9 miejsce. Na samym dnie plasuje się drużyna Widzewa, która zgromadziła zaledwie 15 oczek. Jeżeli do tego dodamy zakaz transferowy i niski budżet, Łodzianie zaczynają wyrastać na faworyta do spadku.

Właściwie w aktualnej chwili tylko cud może uratować Widzew.
Łodzianie mają zakaz transferowy decyzją PZPN, dodatkowo piłkarze mają określony górny pułap zarobkowy, który jest niski, właściwie na poziomie I Ligi. To skutecznie utrudnia ściągnięcie do Łodzi wartościowych zawodników i oznacza grę wyłącznie wychowankami klubu. A ci jak widać nie wytrzymują ciśnienia ? Widzew regularnie spadał w tabeli, aż wreszcie znalazł się na jej dnie. Serie spotkań zakończonych porażką przerwał dopiero w 20 kolejce, remisując u siebie bezbramkowo ze Śląskiem 0-0. Nie mniej jednak w piątek znów zagra na wyjeździe. A w tym sezonie z obcych obiektów nie przywiózł na razie żadnego punktu!

O podtrzymanie tej niekorzystnej wyjazdowej serii Łodzian ma się zatroszczyć Jagiellonia. Drużyna z Białegostoku na wyjazdach wygląda słabo, ale u siebie zazwyczaj pewnie punktuje rywali. Z Podlasie bez punktów wyjeżdżały zespoły Lecha, Wisły czy Śląska. Jaga w między czasie tylko remisowała z Pogonią czy przegrała zaskakująco z Lechią, jednak w ważnych chwilach potrafiła się zebrać w sobie. Na zakończenie sezonu i to grając przed swoją publiką liczę na to samo. Typuję wygraną gospodarzy z Jagiellonii. Białostoczanie u siebie zawsze stanowią trudnego rywala, a Widzew w tym sezonie na wyjazdach wydaje się być łatwym przeciwnikiem.

Kurs na Jagę 1.70, remis jest wyceniany po 3.40, zaś za wygraną Widzewa betclic płaci 5.00.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.