Jagiellonia nie zwalnia tempa?

0

3 oczka pozostaną w Białymstoku ? takie oczekiwania w 12 kolejce mają kibice Jagielloni. W sobotę 18 października na Podlasiu stawi się bowiem zespół Pogoni Szczecin. Czy Jaga utrzyma miejsce na podium ligowym?
Po 11 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół gospodarzy, który z dorobkiem 20 oczek zajmuje 3 miejsce w tabeli. Nieco mniej punktów na swoim koncie ma zespół gości. Pogoń zajmuje 8 miejsce (16 oczek). Tym samym w przypadku zwycięstwa gości, Portowcy wyraźnie zbliżą się do czołówki tabeli. Uda się im ta sztuka?

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Jagiellonia jest ostatnio wyraźnie na fali i nie przegrała spotkania od 5 kolejek. 2 ostatnie mecze u siebie to przekonujące zwycięstwa Jagi nad Lechem i Podbeskidziem, z kolei z wyjazdów Białostoczanie przywieźli 4 oczka z obiektów Górnika Łęczna i krakowskiej Wisły. Nie dziwi zatem fakt, że apetyty w Białymstoku są duże. Jaga już wskoczyła na ligowe podium, a do lidera z Zabrza ma tylko jedno oczko straty. Wygra w sobotę i utrzyma bądź zmniejszy dystans do Zabrzan?

Pogoń wcale nie składa jednak broni. Portowcy w 4 ostatnich spotkaniach zgarnęli 7 oczek. U siebie zremisowali z chorzowskim Ruchem i ograli outsidera z Bydgoszczy, z kolei na wyjazdach ograli w Gdańsku miejscową Lechię oraz polegli na obiekcie GKSu Bełchatów. Tym samym dorobek punktowy Pogoni w ostatnich tygodniach nie wygląda źle, ale Szczecinianie punktowali raczej z drużynami z drugiej połowy tabeli.
W 12 kolejce zagrają z Jagą, zajmującą miejsce na podium Ekstraklasy. Tym samym ich zadanie wydaje się być trudniejszym. Spodziewam się, że komplet oczek zostanie na Podlasiu. Typ na Jagiellonię.

Kurs na Jagiellonię wynosi 2.25, remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Pogoni William Hill płaci 3.10

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.