Jagiellonia nie zwalnia tempa?

3 oczka pozostaną w Białymstoku ? takie oczekiwania w 12 kolejce mają kibice Jagielloni. W sobotę 18 października na Podlasiu stawi się bowiem zespół Pogoni Szczecin. Czy Jaga utrzyma miejsce na podium ligowym?
Po 11 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół gospodarzy, który z dorobkiem 20 oczek zajmuje 3 miejsce w tabeli. Nieco mniej punktów na swoim koncie ma zespół gości. Pogoń zajmuje 8 miejsce (16 oczek). Tym samym w przypadku zwycięstwa gości, Portowcy wyraźnie zbliżą się do czołówki tabeli. Uda się im ta sztuka?

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Jagiellonia jest ostatnio wyraźnie na fali i nie przegrała spotkania od 5 kolejek. 2 ostatnie mecze u siebie to przekonujące zwycięstwa Jagi nad Lechem i Podbeskidziem, z kolei z wyjazdów Białostoczanie przywieźli 4 oczka z obiektów Górnika Łęczna i krakowskiej Wisły. Nie dziwi zatem fakt, że apetyty w Białymstoku są duże. Jaga już wskoczyła na ligowe podium, a do lidera z Zabrza ma tylko jedno oczko straty. Wygra w sobotę i utrzyma bądź zmniejszy dystans do Zabrzan?

Pogoń wcale nie składa jednak broni. Portowcy w 4 ostatnich spotkaniach zgarnęli 7 oczek. U siebie zremisowali z chorzowskim Ruchem i ograli outsidera z Bydgoszczy, z kolei na wyjazdach ograli w Gdańsku miejscową Lechię oraz polegli na obiekcie GKSu Bełchatów. Tym samym dorobek punktowy Pogoni w ostatnich tygodniach nie wygląda źle, ale Szczecinianie punktowali raczej z drużynami z drugiej połowy tabeli.
W 12 kolejce zagrają z Jagą, zajmującą miejsce na podium Ekstraklasy. Tym samym ich zadanie wydaje się być trudniejszym. Spodziewam się, że komplet oczek zostanie na Podlasiu. Typ na Jagiellonię.

Kurs na Jagiellonię wynosi 2.25, remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Pogoni William Hill płaci 3.10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.