Już tylko 9 oczek w fazie zasadniczej!

Faza zasadnicza polskiej Ekstraklasy sezonu 2013/2014 dobiega pomału ku końcowi. Do rozegrania zostały już tylko 3 kolejki ligowe, do zgarnięcia zatem tylko 9 oczek. Gdyby nie reforma Ekstraklasy, prawie pewnego Mistrza miałaby już Legia, a takto wszystko może się jeszcze zdarzyć.

Przypomnijmy ? po fazie zasadniczej drużyny Ekstraklasy zostaną podzielone na 2 grupy: mistrzowską (zespoły z miejsc 1-8) oraz spadkową (miejsca 9-16). Dorobek punktowy zostanie podzielony przez 2, zaokrąglając do góry. Tym samym przewaga Legii na drugim w tabeli Lechem wynosiłaby na chwilę obecną tylko 3 oczka, a nad trzecią w tabeli Wisłą 4 punkty. Taka strata jest spokojnie do odrobienia. Tym samym runda mistrzowska zapowiada się nadzwyczaj ciekawie!

Podobnie na dole ? Widzew do miejsca premiującego utrzymaniem miałby tylko 4 punkty straty, Podbeskidzie natomiast oczko! Zagłębie nie może się zatem czuć zbyt swobodnie, rywale bowiem nie śpią. Spadek dla Miedziowych jest wciąż bardzo realny!

Wspólnie przyjrzyjmy się jak wygląda sytuacja w naszej lidze po 27 kolejkach. Sprawdź nasz dział odnoszący się do aktualnej sytuacji w Ekstraklasie!

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.