Kolejorz odpuści we Wrocławiu?

0

Dużą niewiadomą jest drużyna Lecha Poznań w 29 kolejce. Popularny Kolejorz przegrał sensacyjnie w ostatniej kolejce z Podbeskidziem Bielsko-Biała, tym samym podarowując tytuł mistrzowski Legii Warszawa. Zespół ma zapewnione drugie miejsce i nie walczy już o żadne cele.

Tym samym nie wiadomo, czego się po nim spodziewać we Wrocławiu. Czy znów będziemy świadkami piknikowego spotkania czy też Kolejorz będzie chciał się zrewanżować za nieudaną 28 kolejkę. Czy w składzie Lecha zobaczymy pierwszoplanowe postacie, czy trener Rumak postawi na zawodników, którzy w trakcie sezonu dostawali mniej szans na grę. Kędziora, Drewniak, Możdzeń, Fornella ? kogo z nich zobaczymy w czwartek na murawie?

O ile Poznaniacy nic już w tym sezonie nie zmienią, to Ślązacy mają o co walczyć. Wrocławianie muszą bronić trzeciej pozycji w tabeli i medalu Mistrzostw Polski przed Gliwiczanami. Piast bowiem ma tylko jedno oczko straty do Poznaniaków. Wrocławianom powinno zatem bardziej zależeć na wyniku czwartkowego spotkania niż Lechowi, a to może przełożyć się na przebieg wydarzeń na murawie.

W związku z powyższym z dużą rezerwą traktowałbym starcie Śląsk ? Lech. Poznaniacy mają świetny bilans spotkań na wyjazdach wiosną, nie mniej jednak dwa ostatnie spotkania przegrali i to w słabym stylu. Śląsk tymczasem bardzo dobrze zaprezentował się w 28 kolejce w Białymstoku, gdzie ograł Jagę 0-3. Bilans jego starć w rundzie rewanżowej u siebie skłania do sprzyjania gospodarzom ? 4 wygrane i 2 remisy we Wrocławiu. Tym samym typuję wygraną lub remis gospodarzy w 29 kolejce.

Kurs na Śląsk wynosi 2.30, remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Lecha Betclic płaci 3.00

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.