Korona sprowadzi Widzew do strefy spadkowej?

W 18 kolejce bardzo ważne spotkanie czeka Widzew. Łodzianie stawią się w sobotę w Kielcach i realnie zagrają o nieprzekraczanie psychologicznej granicy 15-tego miejsca w tabeli. Ewentualna porażka z Koroną może bowiem kosztować Widzew znalezieniem się w strefie spadkowej tabeli Ekstraklasy. A że humory w Łodzi nie dopisują, to może być pierwszy gwóźdź do trumny Łodzian.


Po 17 kolejkach wyżej w tabeli jest Korona, która z 16 oczek zajmuje 13 miejsce. Niżej plasuję się Widzew, który zgromadził na swoim koncie tylko 14 punktów i ma tylko oczko przewagi nad strefą spadkową.

Łodzianie zgromadzili też niezłą serię porażek i to w wysokich rozmiarach. Szczególnie imponująca jest seria wyjazdowa Łodzian. Widzew w tym sezonie nie przywiózł nawet oczka z boisk rywali mimo, że grał już 7 takich spotkań! Tragiczny jest też bilans bramkowy Łodzian ? 19 straconych bramek i tylko 3 strzelone na obcych obiektach. Jak będzie w Kielcach? Korona grając u siebie też nie zachwyca. 7 starć to tylko 2 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki.

Widzew zapewne nie postawi na otwartą grę w Kielcach, a gra o pełną stawkę może być już na wstępie wykluczona. Łodzianie wiedzą ile mają oczek, a kolejna porażka oznaczałaby prawie na pewno zimę w strefie spadkowej. Łodzianie nie mogą sobie na to pozwolić. Korona z kolei ma problem z napastnikami. 3 kluczowe strzelby wracają dopiero po przerwach spowodowanych kontuzjami i na razie nie prezentują takiej formy, jaką by się od nich oczekiwało. A że Widzew ma obronę dziurawą jak sito ? zadanie może być mimo wszystko ułatwione. Tym samym rozsądnym wydaje się typ iż Korona strzeli gola rywalowi bądź wygrana Kielczan.

Kurs na Koronę wynosi 1.80, remis jest wyceniany po 3.50, zaś za wygraną Widzewa Betclic płaci 4.15.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.