Kto Mistrzem 2014?

Za nami już 17 kolejek polskiej Ekstraklasy. Na samym szczycie tabeli spory ścisk i nie wygląda na to, aby nagle jeden z zespołów wyraźnie odskoczył innym pretendentom do tytułu mistrzowskiego.

Liderem już od dłuższego czasu jest Legia. Warszawiacy w Lidze Europy dostają solidne lanie, ale na własnym podwórku nieprzerwanie rządzą i dzielą. Po 17 kolejkach mają na swoim koncie 37 oczek i zapewne do przerwy zimowej nie oddadzą tej przewagi.

Za jej plecami czai się Górnik Zabrze. Ślązacy przez większą część sezonu trzymają bardzo mały dystans do lidera, a przez spory okres mieli tyle samo oczek co Legia. Zmiana szkoleniowca i porażka w Poznaniu kosztowały jednak Zabrzan dużo. Nowy trener już jest, a strata do Warszawian wynosi 3 oczka.

6 oczek mnie niż lider ma Wisła. Krakowianie mieli ledwo się bić o pierwszą ósemkę tabeli, tymczasem trener Smuda świetnie poukładał zespół. Stadion Wisły to twierdza, z której trudno wywieźć jakiekolwiek oczka. Jeżeli Krakowianie wykorzystają 2 wpadki Legii i Górnika, także i oni będą mieli szansę włączyć się do walki o tytuł Mistrza Polski 2014.

Na razie mniejsze szanse ma poznański Lech i szczecińska Pogoń, którzy zajmują odpowiednio 4 i 5 miejsce w tabeli. Po 17 kolejkach mają stratę odpowiednio 8 i 10 oczek do Warszawian. A nie zapominajmy, że po rundzie zasadniczej punkty zostaną podzielone przez 2 i zaokrąglone do góry. Tym samym strata Lecha do lidera zmaleje do 4 oczek, a Górnika do 2! Wtedy wszystko jest możliwe i zadecyduje parę ostatnich spotkań!

A kto Waszym zdaniem sięgnie po tytuł Mistrza Polski 2014? Oddajcie głos w przygotowanej dla Was ankiecie!

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN
Zagraniczni bukmacherzy
5,0 rating
Utwórz konto w Unibet i postaw zakład bez ryzyka
5,0 rating
Rozpocznij grę w Bet365 i odbierz bonus na start
4,8 rating
Załóż konto w Bet-at-home i zgarnij bonus powitalny
4,3 rating
Załóż konto i odbierz cashback powitalny w Betclic