Lech odegra się w Kielcach?

W 19 kolejce Ekstraklasy zapraszam na mecz do Kielc. Miejscowa Korona podejmie we wtorek poznańskiego Lecha, co zapowiada nam spore emocje. Obie drużyny mają bowiem wiele do udowodnienia po poprzedniej kolejce ligowej.

Na chwilę obecną wyżej w tabeli stoi Lech, który z dorobkiem 30 oczek zajmuje 4 miejsce. Dużo niżej plasuje się drużyna z Kielc, która dryfuje nad strefą spadkową. Aktualnie to 13 miejsce i 19 oczek.

W 18 kolejce obie drużyny zawiodły. Kielczanie wprawdzie wygrali u siebie z Widzewem Łódź, ale dopiero w doliczonym czasie gry zdobyli kluczową bramkę. A przecież grali z drużyną, która w tym sezonie na wyjeździe nie zdobyła nawet oczka! Z kolei poznański Lech miał zgnieść u siebie Zagłębie Lubin, które znajdowało się w tamtym momencie w strefie spadkowej. Tymczasem skończyła się na remisie, a Poznaniacy cały mecz gonili wynik. Co ważniejsze, robili to bardzo nieporadnie. A przecież jeszcze tydzień temu Lech rozgromił w Krakowie Cracovię aż 1-6! Tym samym Poznaniacy i Kielczanie mają coś do udowodnienia w 19 kolejce Ekstraklasy.

Więcej jakości piłkarskiej wydaje się mieć jednak Lech. Poznaniacy mają w zwyczaju przeplatać dobre spotkania słabszymi, a takowe miało bez wątpienia w 18 kolejce z Zagłębiem Lubin. Tym samym we wtorek spodziewam się punktów dla gości. Korona nie gra zbyt skutecznie u siebie w tym sezonie, przed rokiem przegrała u siebie po bramce Ślusarskiego strzelonej wślizgiem. Poznaniacy muszą przywieźcćpunkty z Kielc, by trzymać kontakt z czołówką tabeli. Wskazywałbym na remis, ale będzie się trzymał typu remis lub wygrana Lecha.

Kurs na Koronę Kielce wynosi b]3.20, remis jest wyceniany po b]3.30, zaś za wygraną Lecha Poznań wynosi b]2.15.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN