Lech znów nieskuteczny?

W środowej odsłonie Ekstraklasy najwięcej emocji będzie towarzyszyło starciom w Bielsko-Białej i Wrocławiu. Śląsk podejmie krakowską Wisłę, co oznacza pojedynek drużyn z miejsc 4 i 5. Z kolei w Bielsko-Białej miejscowe Podbeskidzie walczące o prawo gry w grupie mistrzowskiej podejmie wicelidera z Poznania, który liczy na wpadkę Legii i wskoczenie na fotel lidera w ostatniej kolejce części zasadniczej sezonu 2014/2015! Będzie się działo.


Fakt, w Bielsko-Białej remis nikogo nie zadowoli. Podbeskidzie walczy o prawo gry o mistrza, a do osiągnięcia celu obok dobrych wyników w innych spotkaniach potrzebuje kompletu oczek w swoim meczu. Tym samym w środę nikt nie odstawi nogi. Na nierównym boisku w Bielsko-Białej trudno grało się już wielu faworytom. Wydaje się, że kolejnym zespołem, któremu podwinie się tu noga, może być Lech.

Poznaniacy fatalnie bowiem grywają na wyjazdach i tylko świetnej skuteczności u siebie stoją wysoko w tabeli Ekstraklasy. Kolejorz wiele traci ze swoich walorów grając na obcym obiekcie. Dość powiedzieć, że w tym sezonie wygrał w Bełchatowie i Gdańsku, ale wcale nie przeważał na murawie. Ambitnie grający Bielszczanie mogą być zaporą nie do przejścia dla Lecha. Czy ten stanie na wysokości zadanie i wywrze presję na zespole z Warszawy? Jeśli Lech wygra, to tylko zwycięstwo Legii zapewni jej fotel lidera po rundzie zasadniczej!

Nie spodziewam się jednak wygranej Poznaniaków, niezwykle chimerycznych na wyjazdach. Typuję remis lub wygraną Podbeskidzia.

Kurs na Podbeskidzie wynosi 4.20, remis jest wyceniany po 3.50, zaś za wygraną Lecha Betclic płaci 1.80

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.