Legia pewniakiem do lidera?

W 30 kolejce Ekstraklasy ciekawie zapowiada się mecz w Warszawie. W środę miejscowa Legia podejmie Pogoń Szczecin. Warszawianie muszą wygrać, by być pewnymi fotelu lidera po fazie zasadniczej sezonu 2014/2015. Osiągną stawiany przed nimi cel?


Po 29 kolejkach wyżej w tabeli stoi Legia, która z dorobkiem 53 oczek zajmuje fotel lidera. Niżej, bo na 6 lokacie, plasuje się drużyna Pogoni. Szczecinianie zgromadzili jak dotąd 41 punkty. Tym samym nie dziwi fakt, że to gospodarze są faworytem w 30 kolejce Ekstraklasy.

Faworytem i to znacznym, mimo słabszej gry w ostatnich tygodniach. W 5 poprzednich starciach ligowych Warszawianie zdobyli 10 oczek. Legia w 3 pojedynkach u siebie ugrała komplet oczek. Warszawianie bez straty gola pokonywali u siebie rywali z Bydgoszczy, Gliwic i Bielsko-Białej. Nie byli to zatem super wymagający rywale, ale komplet oczek i bilans bramkowy 6-0 powinien budzić uznanie. Nawet, jeśli bo słabszej grze.

W środę przy Łazienkowskiej stawi się drużyna Pogoni. Portowcy osiągnęli już cel minimum na ten sezon i znaleźli się grupie mistrzowskiej. Głównie jednak dzięki dobrej grze u siebie. W Szczecinie Portowcy wygrali wszystkie 3 ostatnie mecze, z kolei na wyjazdach wygrali z Cracovią i ulegli Zawiszy. Jakie oblicze pokażą w środę?

Nawet tak słabo grająca Legia nie powinna mieć problemów z kompletem oczek w środę. Tym bardziej, że Zwoliński po 29 kolejce cieszył się już z faktu, że Pogoń osiągnęła cel minimum tj. zagwarantowała sobie walkę w grupie mistrzowskiej. Koniec ambicji = porażka w środę. Typ na wygraną Legii.

Kurs na Legię wynosi 1.50, remis jest wyceniany po 4.30, zaś za wygraną Pogoni Bet365 płaci 7.00

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN