Levante kontra Getafe.

0

W meczu kończącym 14. kolejkę rozgrywek La Liga, Levante podejmie na własnym stadionie drużynę Getafe.

SPRAWDŹ KURSY

Levante aktualnie dzielą zaledwie dwa punkty od strefy spadkowej. Drużyna z Valencii w przedostatniej kolejce sprawiła niespodziankę sensacyjnie pokonując Valencię w derbach 2:1. Gdy wydawało się, że Levante złapie formę zwyżkową, drużyna Les Granotes przegrała 1:2 z Espanyolem i kolejne potknięcie może dużo kosztować drużynę gospodarzy.

Les Granotes do tej pory stracili już 28 goli, gorszy w lidze jest tylko zespół Elche, który stracił jednego gola więcej.

Getafe w ostatnich sześciu meczach, dwa razy zdobyło komplet punktów, raz remisowało oraz doznało trzech przegranych. Dwie ostatnie przegrane z Villarealem oraz Bilbao pogrzebały nadzieje kibiców z Stadio Coliseum Alfonso Perez na polepszenie tego bilansu.

Trenerzy obu ekip będą mieli do dyspozycji prawie wszystkich zawodników. W drużynie gospodarz zabraknie tylko Pape Diopa. Goście natomiast będą musieli sobie poradzić bez Roberto Lago.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Gracze Levante z pewnością będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska, jednak Getafe to mocny rywal dla ekipy z Walencji. Drużyna Los Grantoes w ostatnich trzech spotkaniach z Getafe nie potrafiła strzelić gola.

William Hill na zwycięstwo Levante kurs 2.50, na remis natomiast – 3.10 z kolei na to iż zwycięży Getafe – 3.10.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.