Liga Mistrzów: Arsenal F.C. – SCC Napoli

0

Wtorkowe zmagania w Lidze Mistrzów przedstawiają mnogą ilość zdarzeń, natomiast do analizy wybrałem mecz Arsenalu Londyn oraz SSC Napoli. Londyńczycy zajmują ex aequo z Napoli – 1 miejsce w tabeli grupy F. Podopieczni Arsene’a Wenger’a wygrali 1:2 swój pierwszy grupowy mecz z Marseille. Ostatnie 3 mecze Arsenalu wyglądają następująco: Swansea 1:2 Arsenal (Premier League). West Bromwich 1:2 Arsenal (Puchar, wynik podałem uwzględniając dogrywkę), Arsenal 3:1 Stoke. Kanonierzy są świetnie dysponowani, stąd uważam, że to oni mają bliżej do zwycięstwa. Arsene Wenger wypowiada się z szacunkiem o przeciwniku i trenerze SSC Napoli. – To naprawdę świetny szkoleniowiec, który umie rozpracować rywala – podkreśla Arsene Wenger.

SSC Napoli, jak już wspomniałem wyżej zajmuje ex aequo z Arsenalem 1 miejsce w tabeli grupy F. Podopieczni Rafy Beniteza w pierwszym grupowym meczu ograli Dortmund 2:1. Ostatnie trzy mecze (wszystkie Serie A) prezentują 2 zwycięstwa (0:2 z Genoą, 1:2 z Milanem) i 1 remis (1:1 z Sassuolą). Napoli na ten moment również prezentuje futbol na światowym poziomie. Jak zakonczy się mecz z Arsenalem?
W moim przekonaniu mecz będzie bogaty w co najmniej 3 bramki, przy czym nie obstawiam tego za maksymalną stawkę. Jeśli chodzi o rynki 1×2 bukmacherzy w roli delikatnego faworyta wskazują Kanonierów. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.8, podział punktów to rząd 3.6, natomiast wiktoria SSC Napoli warta jest 4.33. W ostatnim czasie drużyny spotkały się bezpośrednio ze sobą 03.08.2013, gdzie to mecz zakończył się wynikiem 2:2 (Arsenal występował w roli gospodarza).

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.