Napoli kontra Udinese.

0

Napoli, to drużyna, która traci już zaledwie cztery punkty do aktualnego wicelidera tabeli Serie A – AS Romy. W dzisiejszym meczu podopieczni Rafaela Beniteza będą chcieli zmniejszyć tą przewagę, kompletując trzy punkty z Udinese.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Udinese dotychczas może się pochwaić równym bilansem siedmiu wygranych, siedmiu remisów oraz siedmiu przegranych. Taki dorobek daje drużynie Udinese dwunaste miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce drużyna Udinese zatrzymała rozpędzony Juventus, remisując na własnym stadionie z drużyną Starej Damy 0:0, być może dziś 12. drużynie tabeli Serie A uda się stawić czoło podopiecznym Rafy Beniteza.

Napoli to aktualnie trzecia drużyna Serie A, mająca duże szansę na wyprzedzenie AS Romy, która ostatnio złapała bardzo przeciętny okres gry. Napoli wygrało ostatnie trzy mecze w lidze, a w ostatnich sześciu kolejkach, drużyna Beniteza odniosła aż pięć zwycięstw.

SPRAWDŹ KURSY

W niedzielę nie zobaczymy Koulibaly’ego w barwach Neapolu. Ponadto nie wystąpi także Zuniga, Michu, Insigne oraz Mesto. W drużynie gości zabraknie na murawie Kone, Di Natale, Pinziego, Badu, Evangelisty, Zapaty, Domizziego oraz Aguirre. Wydaje się, że Neapol nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem osłabionej drużyny gości, to stwarza idealną szansę, żeby zmniejszyć stratę do Romy i trzymać kciuki aby ta straciła dziś punkty w wyjazdowym meczu z Cagliari.

William Hill na zwycięstwo Napoli oferuje kurs 1.40, na remis natomiast – 4.50 z kolei na to iż zwycięży Udinese – 9.00.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.