Niedzielna Ekstraklasa

0

Wreszcie ruszył nowy sezon polskiej Ekstraklasy, a co za tym idzie zmagania na polskich boiskach. Najpierw Korona podejmie Śląsk, a później Cracovia zmierzy się z Piastem.


Szczególnie interesujące wydaje się to drugie starcie. Cracovia wraca do Ekstraklasy po roku przerwy w wyniku spadku z ligi, Piast tymczasem sensacyjnie zakończył poprzedni sezon na 4 miejscu premiującym udziałem w europejskich pucharach.

Skazywany przez wszystkich na porażkę zespół Gliwiczan przegrał 2-1 w wyjazdowym starciu z drużyną Azerbejdżanu i wciąż ma szanse na awans. Jak poradzi sobie fizycznie po długiej podróży powrotnej ze Wschodu? Tam grali przecież w czwartek, a już dziś czekają na nich rywale z Cracovii. Mimo że bardzo cenię charakter tej drużyny i sposób, w jaki klub jest prowadzony, spodziewam się że mecz z Azerami będzie miał ogromny i negatywny wpływ na postawę Gliwiczan w Krakowie/

Gdyby Cracovia miała nieco lepszy skład kadrowy, w takim wypadku spokojnie typowałbym jej wygraną. Wobec jednak innego obrotu sprawy, ostrożnie typuję wygraną lub remis gospodarzy.

Kurs na Cracovię wynosi 2.55, remis jest wyceniany po 3.10, zaś za wygraną Piasta Betclic płaci 2.75

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.