Nóż na gardłach Bełchatowian

W 27 kolejce Ekstraklasy bardzo ciekawie zapowiada się mecz w Bełchatowie. Wprawdzie w Łódzkiem nie zmierzą się zespoły z czuba tabeli, jednak to spotkanie i tak będzie miało niebagatelne znaczenie dla układu sił w Ekstraklasie. W niedzielę na murawie zobaczymy bowiem dwie drużyny, które będą walczyć o utrzymanie w tym sezonie. Kto zapewni sobie ligowy byt?

Czerwone światło w Bełchatowie. GKS nieźle sobie radził jesienią, ale po przerwie zimowej wyraźnie obniżył loty. Górnicy w 5 ostatnch starciach zapisali na swoim koncie tylko 3 oczka, po wygranej z krakowską Wisłą. W pozostałych starciach Bełchatowianie musieli uznawać wyższość rywali z Ruchu, Lechii, Pogoni i Lecha. Jak będzie w niedzielę?

Przed niedzielnym meczem Zawisza ma 4 oczka straty do miejsca premiującego utrzymaniem, które aktualnie zajmuje właśnie drużyna z Bełchatowa. Tym samym nie dziwi fakt, że zespół gości powinien być podwójnie zmotywowany na mecz 27 kolejki.

A Zawisza ma czym straszyć. 5 ostatnich spotkań ligowych to 5 zwycięstw Bydgoszczan. Tym samym nie dziwi fakt, że to właśnie drużyna Zawiszy jest najlepszym zespołem ligowym po przerwie zimowej. Potwierdzi wysoką formę w niedzielę na murawie w Bełchatowie?

W 27 kolejce czeka nas zatem bardzo interesujące spotkanie. Typuję jednak małą ilość bramek. Zawisza nie odsłoni się zupełnie, czy głupio nie przegrać tego meczu i znów nie zwiększyć swojej straty do miejsca premiującego utrzymaniem w lidze na kolejny sezon.

Kurs na GKS wynosi 2.40, remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Zawiszy Bet365 płaci 2.85

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.