Pewne zwycięstwa gości?

W sobotniej odsłonie Plus Ligi bukmacherzy spodziewają się zwycięstw gości. Najciekawiej ma być w Bielsko-Białej, gdzie tylko nieznacznie mają wygrać Olsztynianie. Dużo łatwiejsze zadanie wydaje się czeka zespoły Resovii i ZAKSY, stawią się bowiem w halach drużyn zdecydowanie słabszych ? przynajmniej na papierze.

W Będzinie liczą na pewno na niespodziankę. W sobotę podejmą zespół Resovii, który nie będzie dobrze wspominał ostatnich tygodni. Na krajowym podwórku wygrał tylko jedno spotkanie z trzech, z kolei na europejskich boiskach nie poradził sobie w parze z Berlinem RV. Tym samym Będzin staje przed niezłą okazją ? myślę, że urwanie seta Resovii będzie dla niego już sporym sukcesem.

Po 15 kolejkach wyżej w tabeli stoi Resovia, która z dorobkiem 37 oczek zajmuje pozycję wicelidera. Dużo gorszy bilans ma zespół gospodarzy, który jak dotąd zdobył zaledwie 8 oczek i zajmuje 14 pozycję w tabeli Plus Ligi.

Jeżeli wicelider nieco zlekceważy rywala i potwierdzi nieco słabszą formę z ostatnich tygodni, to otworzy się szansa dla gospodarzy. Nie spodziewam się jednak cudów, aby nagle ograli Resovię. Typuję jednak, że wygrają minimum jeden seta. Typ na zwycięstwo gospodarzy z handicapem +2,5 seta.

Kurs na Będzin wynosi 8.00, zaś za wygraną Resovii bet365 płaci 1.05.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN