Przyjazne starcie.

W ostatnim, sobotnim meczu Bundesligi, dojdzie do starcia drużyny Hamburgera SV oraz Hannoveru 96.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Hamburg na inaugurację nowego roku zaliczył fatalny start ulegając Kolonii 0:2, ale już w ostatnią środę, drużyna Joe Zinnbauera wygrała 3:0 w Paderborn.

Hannover z kolei na rozpoczęcie roku uległ drużynie Schalke 0:1, a w następnej kolejce podzielił się punktami z Mainz 05 po remisie 1:1. Die Roten wciąż plasują się jednak w górnej połówce tabeli, zajmując ósme miejsce z pięcioma punktami przewagi nad Hamburgerem SV.

Hannover przyjedzie do Hamburga bez Didiera Ya Konana, Hoffmanna oraz Andreasena. W drużynie gospodarzy zabraknie Clebera, Diekmeiera, Behramiego, Holtby’ego oraz Lasoggi.

SPRAWDŹ KURSY

Hannover rzadko miał okazję wywozić komplet punktów z Hamburga, w bezpośrednich pojedynkach odniósł zwycięstwo zaledwie pięć razy, a ostatnio w 2004 roku. W derbach Północy to zazwyczaj gospodarz jest górą. Ogólny bilans pomiędzy obiema drużynami to dwadzieścia jeden wygranych HSV, siedemnaście Hannoveru oraz padło piętnaście remisów.

William Hill na zwycięstwo Hamburgera oferuje kurs 2.40, na remis natomiast – 3.30 z kolei na to iż zwycięży Hannover – 3.10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN