Przyjazne starcie.

0

W ostatnim, sobotnim meczu Bundesligi, dojdzie do starcia drużyny Hamburgera SV oraz Hannoveru 96.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Hamburg na inaugurację nowego roku zaliczył fatalny start ulegając Kolonii 0:2, ale już w ostatnią środę, drużyna Joe Zinnbauera wygrała 3:0 w Paderborn.

Hannover z kolei na rozpoczęcie roku uległ drużynie Schalke 0:1, a w następnej kolejce podzielił się punktami z Mainz 05 po remisie 1:1. Die Roten wciąż plasują się jednak w górnej połówce tabeli, zajmując ósme miejsce z pięcioma punktami przewagi nad Hamburgerem SV.

Hannover przyjedzie do Hamburga bez Didiera Ya Konana, Hoffmanna oraz Andreasena. W drużynie gospodarzy zabraknie Clebera, Diekmeiera, Behramiego, Holtby’ego oraz Lasoggi.

SPRAWDŹ KURSY

Hannover rzadko miał okazję wywozić komplet punktów z Hamburga, w bezpośrednich pojedynkach odniósł zwycięstwo zaledwie pięć razy, a ostatnio w 2004 roku. W derbach Północy to zazwyczaj gospodarz jest górą. Ogólny bilans pomiędzy obiema drużynami to dwadzieścia jeden wygranych HSV, siedemnaście Hannoveru oraz padło piętnaście remisów.

William Hill na zwycięstwo Hamburgera oferuje kurs 2.40, na remis natomiast – 3.30 z kolei na to iż zwycięży Hannover – 3.10.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.